نخستین کارگاه مشاوره‌ای المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان در همدان

نخستین کارگاه مشاوره‌ای المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان در همدان
اخبار دفاتر
۱۳ مرداد ۱۳۹۷

نخستین کارگاه مشاوره‌ای انجمن سینمای جوانان همدان با هداف آموزش و حمایت از فیلم‌سازان و علاقه‌مندان نوجوان به حوزه سینما تشکیل شد.

 به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در راستای برگزاری دومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران، کارگاه آموزشی و مشاوره‌ای  با حضور فیلم‌سازان و هنرمندان دفتر برای نوجوانان و علاقه‌مندان فیلم کوتاه برگزار شد و نوجوانان علاقمند سؤالات فنی و تخصصی خود را مطرح و  ضمن دریافت راهنمایی و مشاوره‌های  لازم برای ثبت طرح‌ها و فیلمنامه‌های خود اقدام کردند.

بیش از ۳۰ عنوان طرح و فیلمنامه از نوجوانان همدانی‌ دریافت و جمع‌آوری شد که برای بررسی در بخش المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان در سایت www.iycs.ir ثبت نام شدند .

این طرح و فیلمنامه‌ها پس از بررسی و تائید نهایی از سوی دبیرخانه دومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران با دریافت مشاوره‌های آموزشی تولید و حمایت‌های تجهیزاتی و مالی به مرحله تولید خواهند رسید .

 دومین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران با هدف کشف ، استعدادیابی و حضور فعال نوجوانان سنین ۹ تا ۱۶ سال در بخش سینما  ۸ تا ۱۴ شهریور ماه سال جاری همزمان با سی ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان برگزار خواهد شد .

نظرات کاربران

*
*
*