انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت هفته کار و کارگر دو مستند کوتاه را در پلتفرم‌های ودیو، هاشور و تیوال به تماشا می‌گذارد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به مناسبت گرامی‌داشت هفته کار و کارگر دو مستند کوتاه «قدرت و کشور» ساخته احسان مهدی‌زاده و «دشت آدمخوار» به کارگردانی مصطفی شبان در شبکه‌های نمایش خانگی ودیو، هاشور و تیوال به نمایش درمی‌آیند.

مستند کوتاه «قدرت و کشور»  تولید سال 1400 انجمن سینمایی جوانان ایران بیرجند است و در زمان 29 دقیقه داستان زوج مسنی را روایت می‌کند که سال­های سال داخل کویر زندگی و از برداشت نمک و سپند درآمد کسب می‌کنند.

فیلمنامه‌نویسی، تحقیق، فیلم‌برداری، تدوین و صداگذاری این اثر را احسان مهدی‌زاده برعهده داشته و محمد ثقفی کار صدابرداری آن را انجام داده است.

 

داستان «دشت آدمخوار»، در سال 1367  می‌گذرد و در آن جوانی حدودا 30 ساله به نام محمود بارانی، تصمیم می‌گیرد  با دشتی که محلی‌ها معتقدند آدمخوار است، دوئل کند . اما محلی‌ها او را مسخره می‌کنند و می‌گویند که او یک دیوانه است . 30 سال بعد، اهالی دشت آدمخوار، شاهد عجیب‌ترین اتفاق در دشت آدمخوار هستند، اتفاقی که باورش برایشان سخت است!

این مستند کوتاه در انجمن سینمای جوانان کاشان  تهیه شده و عوامل تولید آن عبارتند از:

مدیرپروژه: مجید مهرجو، با حضور: مهندس محمود بارانی، تصویربرداران: حمید کاظمی، مظفر حسینخانی هزاوه، تصویربردار هوایی: حمید جوادی‌پویا، صدابرداران: سیدرضا حسینی و داریوش خسروی، صدابردار استودیو: سلیمان عباسی‌نیا، تدوین: مصطفی شبان،گوینده متن: جواد فراهانی

 

 

 

«گواه» از روسیه جایزه گرفت
بررسی نحوه «صید ماهی بزرگ» توسط ...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...
فیلم کوتاه «یک لغزش کوچولو» راهی...
«ضد یخ» ایرانی در راه ارمنستان
«لاری» آماده نمایش شد/ جنگ خروس‌...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *