الهام حسین‌زاده مهمان و کارشناس پنجاه و چهارمین پاتوق فیلم کوتاه

الهام حسین‌زاده مهمان و کارشناس پنجاه و چهارمین پاتوق فیلم کوتاه
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۱۸ شهریور ۱۳۹۷

الهام حسین‌زاده مهمان ویژه و کارشناس چهاردهمین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده» خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، الهام حسین‌زاده کارگردان فیلم کوتاه، مهمان ویژه چهاردمین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده» است. این برنامه روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه با نمایش سه فیلم کوتاه داستانی، یک فیلم تجربی و یک انیمیشن توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران در محل سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

مستند «شبه»، فیلم‌های کوتاه داستانی «همسفر خاموش» و «جای دوست، جای دشمن» از جمله آثار الهام حسین‌زاده است. او ۱۳۷۳مشارکت در سمت‌های مختلف در ساخت فیلم‌های کوتاه و مستند داشته است.

در چهاردهمین از فصل ششم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، فیلم‌کوتاه داستانی «همه آن چیزها» به کارگردانی شهرام میراب اقدم، فیلم داستانی «دریازدگی» به کارگردانی حامد اصلانی، فیلم کوتاه تجربی «هراش» به کارگردانی آذین حمیدنیا، انیمیشن «شرکت» به کارگردانی پابلو پلدوری از آرژانتین و فیلم کوتاه داستانی «رکم» به کارگردانی محمد مقیم پوربیژنی به نمایش درخواهند آمد.

پاتوق فیلم کوتاه دوشنبه‌های ‌هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود و علاقه‌مندان که حضورشان در این سلسله برنامه‌ها آزاد و رایگان است، می‌توانند صندلی خود را از سایت تیوال رزرو کنند.

نظرات کاربران

*
*
*