یازدهمین هفته  نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 24 مهر

یازدهمین هفته  نمایش اینترنتی  «چهار ایده، چهار فیلم» از 24 مهر
اخبار اخبار انجمن
۲۲ مهر ۱۳۹۹

 هفته یازدهم نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «کاور»، «ساین اوت»، «روز زوج»، «گورمردها»  از  24 مهر آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در  یازدهمین  هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران  با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» فیلم‌های «کاو» به کارگردانی  وحید الوندی‌فر، ««ساین اوت» ساخته زهرا آهویی، «روز زوج»  به کارگردانی هادی معصومی‌دوست  و «گورمردها»  ساخته علی مردمی، از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی «وُدیو» و «هاشور»  به نمایش در می‌آید.

تعدادی از فیلم‌های موفق انجمن سینمای جوانان ایران در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی تا پایان سال به صورت هفتگی از طریق سرویس‌های نمایش اینترنتی ودیو و هاشور به نمایش درخواهند آمد.

نمایش اینترنتی فیلم‌های کوتاه با هدف دسترسی آسان‌تر فیلم‌سازان جوان به فیلم‌های کوتاهِ باکیفیت، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان عام با فیلم کوتاه و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت پلت‌فرم‌ها در زمینه انتشار و نمایش فیلم‌های کوتاه، در دستورکار انجمن سینمای جوانان ایران قرار گرفته است.

گفتنی است این فیلم‌ها پس از یک هفته هم‌چنان در آرشیو این وب‌سایت‌های  قرار دارد  و علاقه‌مندان در هر زمان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

*
*
*