ژامبون در قزوین تولید می‌شود

آخرین اخبار

ژامبون در قزوین تولید می‌شود
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

 

فیلم کوتاه «ژامبون» آخرین ساخته محمود آقازاده پس از اتمام مراحل فیلم‌برداری وارد مرحله تدوین شد.

 

به گزارش انجمن سینمای جوانان ایران،  فیلم کوتاه ژامبون به نویسندگی و کارگردانی محمود آقازاده با اقتباس از داستان کوتاه دلداری نوشته سید هاف؛ نویسنده آمریکایی، ماجرای پسربچه‌ای به نام نریمان است که بنابه تصمیم سرمربی باشگاهش، از ترکیب اصلی تیم فوتبال کنار گذاشته شده است. نریمان در عوالم کودکانه برای رقیب و جایگزین خود که از قضا دوست صمیمیش هم هست، آرزوی شر می‌کند. مادرش این کار نریمان را تقبیح کرده و اصرار دارد تا پسرش به حرف سرمربی تیم گوش دهد و به فکر تیمش باشد. اما آیا این تمام ماجراست؟

مهین صدری از بازیگران باسابقه تئاتر در نقش مادر و آراد نیکوکار در نقش پسربچه در این فیلم حضور دارند.

«ژامبون» مانند سایر فیلم‌های محمود آقازاده فضایی تجربی دارد. فیلم به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان استان قزوین و محمود آقازاده تولید شده است و سایر عوامل تولید آن عبارتند از:  مدیر فیلمبرداری:  خسرو دادگر. فیلمبردار: مهدی دادگر، مجری نور: حمیدرضا کردبچه ، دستیار یک فیلمبردار:‌ محمد موسوی، دستیاران فیلمبردار: انصار زرین جامه، علی پیر شاندیز ، محمد عباسی، اپراتور دوربین: سجاد مقیسه

طراح صحنه و لباس: رضا رزم، دستیاران: امید فاضلی، مسعود خزاعلی

صدابردار: قادر قادری، دستیارصدا: جواد الماسی

طراحی و اجرای گریم: نازنین محمودی

دستیار اول و برنامه‌ریز: امیرعلی عبدالشاهی، دستیار دوم کارگردان و منشی صحنه: سمیرا نجاری، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: پیمان گرزم.

مدیر پروژه: مهدی علیفرد، مدیر تولید: بهروز سخا، تدارکات: رضا ابراهیمی

تدوین این فیلم به عهده حمید نجفی‌راد خواهد بود.

 

نظرات کاربران

*
*
*