همزمان با روز ملی سینما؛ فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» منتشر شد

همزمان با روز ملی سینما؛ فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» منتشر شد
اخبار اخبار انجمن
۲۲ شهریور ۱۴۰۰

 

فراخوان دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» با موضوع همزیستی با کرونا و تأثیر این ویروس در تغییرات شیوه و سبک زندگی مردم، همزمان با روز ملی سینما منتشر شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به‌نقل ازروابط‌عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20»، این رویداد مردمی و مستقل در سطح ملی و با ایجاد انگیزه و رقابت خلاقانه به مفاهیم جدید در آداب و رسوم، کار، معیشت و اهمیت حقوق شهروندی می‌پردازد.

از جمله اهداف این جشنواره می‌توان به پایداری اجتماعی، اهمیت به رفتارهای جمعی و توجه به کسب و کارهای آسیب دیده در دوران کرونا، آموزش حقوق شهروندی و احترام به انسان، کودکان و سالمندان، محیط زیست و احترام به طبیعت اشاره کرد.
کشف ایده‌ها و استعدادهای درخشان مردمی و معرفی استعدادهای فیلم‌سازان کوتاه، فرهنگ‌سازی، تقدیر از کادر درمان و پزشکی و تجلیل از شهدا و قهرمانان سلامت از دیگر اهداف این رویداد فرهنگی هنری است.

جشنواره فیلم کوتاه «سلفی20» اولین جشنواره آنلاین سینمایی در کشور است که دومین دوره آن در دو بخش داستانی و سینما شعر برگزار خواهد شد. همچنین جایزه بهترین فیلم به اثری که بیشترین استقبال را در نمایش آنلاین به خود اختصاص داده باشد تعلق می‌گیرد.

ثبت اثر در دبیرخانه آنلاین سایت جشنواره آغاز شده و تا 20 آبان ماه 1400 مهلت ارسال اثر برای متقاضیان وجود دارد.

بر اساس فراخوان این رویداد، حداکثر مدت زمان آثار ارسالی در همه بخش‌ها ۴ دقیقه است. فیلمنامه‌های ارسالی در بخش سینماشعر باید در قالب pdf و حداکثر در ۶ صفحه به صورت کامل باشد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزییات نحوه شرکت آثارشان در این رویداد می توانند به سایت جشنواره به نشانی  http://selfie20shortfilmfestival.com/ مراجعه و فرم تقاضای شرکت را تکمیل کنند.

نظرات کاربران

*
*
*