نمایش ۵ فیلم کوتاه از مشهد در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  اردبیل-مشگین‌شهر

نمایش ۵ فیلم کوتاه از مشهد در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  اردبیل-مشگین‌شهر
اخبار انجمن اخبار دفاتر
۲۲ مرداد ۱۳۹۷

۵ فیلم کوتاه از فیلم‌سازان مشهدی در جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اردبیل-مشگین‌شهر به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت و یکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل- مشگین‌شهر اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه این رویداد منطقه‌ای را اعلام کرد. بر اساس این ۲۹ فیلم در بخش داستانی، ۱۳ فیلم در بخش مستند، ۹ پویانمایی و ۸ فیلم در بخش تجربی این جشنواره رقابت می‌کنند که در مجموع ۵ فیلم از فیلم‌سازان مشهدی شامل ۴ فیلم داستانی،و یک فیلم پویانمایی در این مرحله از جشنواره با سایر آثار به رقابت خواهند پرداخت.

فیلم‌های کوتاه داستانی«طرف دیگر باد» به کارگردانی سیدوحیدسیدحسینی ،«خاموشی» ساخته سعید ولی‌زاده «سالمون» به کارگردانی  افشین اخلاقی،  «سفید» ساخته سجاد مشتاق و علی محمودی و انیمیشن «رویای بیداری» به کارگردانی  شفیقه آسانی راه یافته‌گان مشهدی به بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان هستند. 

شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان   از تاریخ ۲۳ الی  ۲۶  مردادماه  به مدت چهار روز در استان اردبیل، شهر مشگین‌شهر با حضور استان‌های گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و اردبیل توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*