نمایش پنج فیلم در پنجاه وسومین پاتوق فیلم کوتاه

نمایش پنج فیلم در پنجاه وسومین پاتوق فیلم کوتاه
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۱۰ شهریور ۱۳۹۷

«صدای سارا»، «بایداق»، «تاسوکی»، «هیچکس» و «بی آبرو» در سیزدهمین جلسه از فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، به ‌نمایش درخواهند آمد.

 

به گزارش روابط‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده»، روز دوشنبه ۱۲شهریورماه، با نمایش سه فیلم کوتاه داستانی، یک انیمیشن و یک مستند به کار خود پایان خواهد داد.

در سیزدهمین و آخرین جلسه از فصل ششم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، فیلم‌کوتاه داستانی «صدای سارا» به کارگردانی رضا جمالی، مستند «بایداق» به کارگردانی محمدهادی اسفندیاری از شیراز، فیلم کوتاه داستانی «تاسوکی» به کارگردانی پوریا پیشوایی، انیمیشن «هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی از نیشابور و فیلم کوتاه داستانی «بی‌آبرو» به کارگردانی شان میهن از استرالیا و کانادا به نمایش درخواهند آمد.

پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود. کلیه علاقه‌مندان می‌توانند صندلی خود را از طریق سامانه تیوال به صورت رایگان رزرو کنند.

نظرات کاربران

*
*
*