نامزدهای هفتمین جشن فیلم کوتاه سینمای ایران اعلام شد

نامزدهای هفتمین جشن فیلم کوتاه سینمای ایران اعلام شد
اخبار
۱۳ شهریور ۱۳۹۵

نامزدهای بخش‌های مختلف هفتمین جشن فیلم کوتاه هجدهمین جشن سینمای ایران اعلام شدند.

به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هفتمین جشن فیلم کوتاه سه شنبه ۱۶ شهریور ماه برگزار می شود و نامزدهای آن به شرح ذیل است:

بهترین فیلم کوتاه به مفهوم مطلق

حفره مشترک به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اسما ابراهیم زادگان، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

دیدن به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سهیل امیرشریفی، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

روتوش به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کاوه مظاهری، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

سبز کله غازی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آرمان خوانساریان

سکوت به کارگردانی فرنوش صمدی و علی عسگری و به تهیه‌کنندگی جیووانی پومپیلی

سه سال و سه ماه و دو روز به کارگردانی و تهیه‌کنندگی داود رحمانی و سعید ولی زاده

عوارض خروج به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد نجاریان داریان، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

گورمردها به کارگردانی علی مردمی و به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

وال ها به کارگردانی بهنام عابدی و به تهیه‌کنندگی مجید برزگر، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

هستی به کارگردانی کمال پرناک و به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

بهترین کارگردانی فیلم کوتاه داستانی

حفره مشترک به کارگردانی اسما ابراهیم زادگان

دیدن به کارگردانی سهیل امیرشریفی

روتوش به کارگردانی کاوه مظاهری

سکوت به کارگردانی فرنوش صمدی – علی عسگری

سه سال و دو ماه دو روز به کارگردانی داود رحمانی و سعید ولی زاده

وال ها به کارگردانی بهنام عابدی

هستی به کارگردانی کمال پرناک

بهترین کارگردانی فیلم کوتاه تجربی

۹۹۹۹۹۹۹۹۹ به کارگردانی کریم عظیمی

تنازع به کارگردانی مسعود حاتمی

خودم را می کشم و تو مقصری به کارگردانی علی اکبر محمد خانی

قرمز به کارگردانی حامد صیامی

بهترین فیلمنامه اقتباسی

اکسیدان نوشته بیتا شباهنگ و عباس نظام

چند متر بالاتر نوشته محمد منعم

حفره مشترک نوشته اسماء ابراهیم زادگان

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

دیدن نوشته سهیل امیر شریفی

روتوش نوشته کاوه مظاهری

سبز کله غازی نوشته آرمان خوانساریان

سکوت نوشته فرنوش صمدی و علی عسگری

گورمردها نوشته علی مردمی

بهترین فیلمبرداری فیلم کوتاه

۹۹۹۹۹۹۹۹۹ به فیلمبرداری فرشید علیزاده

اکسیدان مسعود امینی تیرانی

حفره مشترک سینا کرمانی زاده

سه سال و سه ماه و دو روز داود رحمانی

وال ها حامد حسینی سنگری

بهترین تدوین فیلم کوتاه

تنازع حمید نجفی راد

روتوش پویان شعله ور

سگ جون امیر ادیب پرور

سه سال و سه ماه و دور روز محمد قندی و داود رحمانی

کچ حمید نجفی راد

بهترین مهندسی صدا (صدابرداری و صداگذاری) فیلم کوتاه

تنازع صدابردار و صداگذار آرش انتظامی و حمید نجفی راد

حفره مشترک صدابردار و صداگذار امیر عاشق و پرویز آبنار

سه سال و سه ماه و دو روز صدابردار و صداگذار مرتضی محمدی- سلمان ابوذر

عوارض خروج صدابردار و صداگذار رشید دانشمند و امیرحسین قاسمی

وال ها صدابردار و صداگذار محمود کاشانی و جواد غلامرضایی

هفتمین جشن فیلم کوتاه هجدهمین جشن سینمای ایران روز سه شنبه ۱۶ شهریورماه ساعت ۲۰ در ایوان شمس برگزار می شود.

نظرات کاربران

*
*
*