معرفی منتقدان و کارشناسان نشست‌های ایسفا در نشست‌های روز سوم جشنواره ۳۷

معرفی منتقدان و کارشناسان نشست‌های ایسفا در نشست‌های روز سوم جشنواره ۳۷
اخبار اخبار انجمن سی وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
۰۳ بهمن ۱۳۹۹

امیر سحرخیز، محمدرضا مقدسیان، تی‌یام یابنده، مهرداد شیخان و پوریا جهانشاد کارشناسان و منتقدان ایسفا برای تحلیل و بررسی فیلم‌های سومین روز از جشنواره سی و هفتم هستند.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، نشست‌های نقد و بررسی انجمن فیلم کوتاه ایران(ایسفا) در سومین روز از سی و هفتمین جشنواره بین‌الملللی فیلم کوتاه تهران با حضور 5 سینماگر پی گرفته می‌شود.

امیر سحرخیز، محمدرضا مقدسیان، تی‌یام یابنده، مهرداد شیخان و پوریا جهانشاد فیلمسازان و کارشناسان و منتقدانی هستند که به بررسی و تحلیل فیلم‌های حاضر در جدول نمایش روز سوم(جمعه 3 بهمن) می‌پردازند.

ویژه برنامه‌های «میز نقد»به دبیری سید وحید حسینی نامی در 4 بازه زمانی هر روز از جشنواره از ودیو، تیوال و سامانه هاشور(خانه آنلاین جشنواره) به نشانی www.hashure.com و لایو اینستاگران انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir پخش می‌شود.

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا ۵ بهمن ادامه دارد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

نظرات کاربران

*
*
*