جمعی از هنرمندان و سینماگران در کارگاه‌های رایگان و مجازی پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران تجربه های خود را به هنرجویانی از این نسل منتقل می‌کنند.

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از روابط عمومی المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران، سعید پوراسماعیلی، ساعد نیک‌ذات، پویان شعله‌ور، عطا مجابی، حافظ آهی، حامد سلیمان‌زاده، نواب محمودی، فریبرز آهنین و حسن شبانکاره هنرمندانی هستند که به عنوان مدرس تجربه‌های خود را با نوجوانان و هنرجویان حاضر در کارگاه‌های فیلمسازی پنجمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران در میان می‌گذارند.

کارگاه‌های آموزش فیلم‌سازی پنجمین دوره المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران در مرحله مقدماتی به صورت رایگان و از طریق اینستاگرام این رویداد و انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه های کاربری olymp.film.fe@ و iycs.ir@ برگزار می‌شود.

گفتنی است مجموعه کارگاه‌های مجازی و آموزشی المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان ایران به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری یونیسف از سوم اسفند ماه روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ در جریان برگزاری خواهد بود.

«گواه» از روسیه جایزه گرفت
بررسی نحوه «صید ماهی بزرگ» توسط ...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...
فیلم کوتاه «یک لغزش کوچولو» راهی...
«ضد یخ» ایرانی در راه ارمنستان
«لاری» آماده نمایش شد/ جنگ خروس‌...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *