فیلم‌های کوتاه «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها»، «جان داد»، «دشنه» و «پرنده باز» در دومین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.

 

به‌گزارش روابط‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دومین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 24 اردی‌بهشت‌ماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه داستانی، برگزار می‌شود.

در دومین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه داستانی «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به‌کارگردانی سجاد ایمانی، «جان داد» به‌کارگردانی سهیلا پورمحمدی، «دشنه» به‌کارگردانی سامان تفرشی و انیمیشن کوتاه «پرنده‌باز» به‌کارگردانی سیداحمد جعفریان به نمایش درخواهند آمد.

در این رویداد محمدتقی فهیم، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه دوم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.

شایان ذکر است به دلیل استقبال علاقه‌مندان و هنرمندان در اولین جلسه فصل هفتم، از این هفته پاتوق فیلم کوتاه در سالن شماره 6 پردیس سینمایی چارسو و با گنجایش بیشتر، میزبان علاقه‌مندان و میهمانان خواهد بود.

فیلم کوتاه «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به‌کارگردانی سجاد ایمانی و نویسندگی مازیار تهرانی در ژانر فانتزی-ماجراجویی، از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر شیراز است.

«جان داد» به‌نویسندگی و کارگردانی سهیلا پورمحمدی، ملودرامی تولید شده در انجمن سینمای جوان – دفتر رودبار است.

سامان تفرشی «دشنه» را در ژانر جنایی‌ کارگردانی کرده است؛ این فیلم کوتاه برداشتی آزاد از داستان «زخم شمشیر» اثر خورخه لوئیس بورخس بوده، به‌تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران ساخته شده است.

انیمیشن کوتاه «پرنده‌باز» را نیز سیداحمد جعفریان ‌نویسندگی و کارگردانی کرده و انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر خمینی‌شهر تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشته است.

فیلم کوتاه «یک لغزش کوچولو» راهی...
«ضد یخ» ایرانی در راه ارمنستان
«لاری» آماده نمایش شد/ جنگ خروس‌...
بیوه ساورینی در نشست تخصصی فیلم ...
روایت شهر، روایت تصویری از مشهدا...
فیلم کوتاه «داستان ناتمام» برنده...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *