فیلم کوتاه سایه های یک شهر در جشنواره بین‌المللی آبرون

آخرین اخبار

فیلم کوتاه سایه های یک شهر در جشنواره بین‌المللی آبرون
اخبار انجمن
۱۱ شهریور ۱۳۹۵

فیلم کوتاه سایه های یک شهر به کارگردانی شهریار پورسیدیان در نوزدهمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان آبرون استرالیا حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،فیلم کوتاه سایه های یک شهر به کارگردانی شهریار سیدیان در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاهی درباره کودکان از کارگردانان بزرگ‌سال حضور دارد.

این فیلم کوتاه داستان دانش آموزی به نام سعید را روایت می کند که از معلم خود یک روز فرصت می گیرد تا هم تختی اش علیرضا بتواند جواب پرسش های معلم را بدهد .او به معلم قول می دهد که به علیرضا کمک کند.

این جشنواره با هدف ترویج تفکر توجه به حقوق کودکان از دریچه ی سینما و ارائه ی تصویری جامع از وضعیت کودکان در جهان فیلم هایی با موضوع کودکان از سرتا سر جهان را به نمایش می گذارد.

همچنین فیلم های کوتاه «همین یکی» به کارگردانی محمدحسن شاهموهام در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاهی درباره کودکان از کارگردانان بزرگ‌سال و فیلم‌های کوتاه «فرار» به کارگردانی مهرداد پروینی و پوریا بوجمهرانی و «مرد نمکی» به کارگردانی سید سجاد موسوی در بخش مسابقه کارگردانان جوان در نوزدهمین دوره این جشنواره حضور دارند.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: نویسنده و کارگردان: شهریار پورسیدیان، تصویربردار: وحید بیوته، صدابردار: جاوید حسینی، موسیقی: آرکا نورانی، تدوین: شهریار تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر رشت

نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان آبرون از ۱۹ تا ۲۳ سپتامبر برابر با ۲۹ شهریور تا ۲ مهر در استرالیا برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*