فیلم‌های پویش «ناکوک» از ساعت ۲۱ امشب پخش می‌شود

فیلم‌های پویش «ناکوک» از ساعت ۲۱ امشب پخش می‌شود
اخبار اخبار انجمن
۲۵ آبان ۱۴۰۰

نخستین پویش رسانه‌ای «ناکوک» با موضوع «آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی» در قالب فیلم و انیمیشن کوتاه طی ۴۰ شب، با اکران این آثار در بستر فضای مجازی برگزار می‌شوند.

 

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به‌نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد مهرابی، رئیس حوزه هنری البرز و پویش رسانه‌ای «ناکوک»، این پویش را گامی مهم در جهت توجه به معضلات و آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی برشمرد و گفت: این پویش به همت حوزه هنری با مشارکت سازمان امور اجتماعی وزارت کشور برگزار شد و طی این همکاری بر اساس پایش‌های میدانی به عمل آمده؛ 9 آسیب عمده و فراگیر در جامعه شامل “اختلاف زوجین”، “سالمندان”، “سرقت”، “معضلات نوجوانان”، “کودک آزاری”، “نزاع”، “اعتیاد”، “خودکشی” و “خیانت به همسر” مورد توجه کارشناسان قرار گرفت و در این زمینه با همراهی هنرمندان و فیلم‌سازان کشور آثاری با مضامین فوق تولید شد.

وی افزود: در گام نخست این پویش، 40 فیلم و انیمیشن‌ کوتاه تولید شد و این آثار در مراکز استانی حوزه‌ هنری با موضوع «معضلات و آسیب‌های اجتماعی»، به‌صورت همزمان طی 40 شب، ساعت 21 در بستر فضای مجازی اکران می‌شوند. برای این پویش رسانه‌ای در گام‌های بعدی و بر اساس یک نقشه راه مستمر آثار دیگری از هنرمندان با موضوع معضلات اجتماعی ارائه خواهد شد.

پخش انیمیشن و فیلم‌های پویش رسانه‌ای «ناکوک» در فضای رسانه‌ای انجام می‌شود و علاقه‌مندان علاوه بر مشاهده آثار در صفحه اینستاگرام مراکز استانی، می‌توانند از پایگاه اطلاع‌رسانی ناکوک، www.nakook.ir آثار فوق را دریافت کنند.

نظرات کاربران

*
*
*