فراخوان سومین دوره جشنواره آنلاین فیلم کوتاه پاک‌کن

آخرین اخبار

فراخوان سومین دوره جشنواره آنلاین فیلم کوتاه پاک‌کن
اخبار انجمن اخبار دفاتر
۲۵ مرداد ۱۴۰۰

جشنواره آنلاین فیلم کوتاه پاک‌کن سومین دوره را با همکاری تنی چند از هنرمندان و صاحب‌نظران حوزه‌های زیستی با محوریت «دوباره زندگی» به دبیری محمد سجادیان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،، این جشنواره در سه بخش مستند، داستانی و پویانمایی با موضوعات مرتبط حوزه‌های زیستی از قبیل: بحران‌ها، فناوری‌ها، محیط‌زیست، ژنتیک، اقتصادی، حقوقی،‌ دام و طیور، انسانی، گیاهی، بهداشت و سلامت و بخش ویژه کرونا با هدف ایجاد انگیزه در فیلم‌سازان در برخورد با معضلات زیست‌محیطی و ارائه راهکارهای مناسب و برقراری ارتباط مستقیم و بی‌واسطه میان فیلم‌ساز و تماشاگر و همچنین مشارکت مستقیم و حداکثری تماشاگران در داوری آثار برگزار می‌شود.

لذا بدینوسیله از فیلم‌سازان دغدغه‌مند در حوزه‌های محیط زیست و بحران‌های حاکم بر آن دعوت به عمل می‌آید با حضور در این جشنواره، ضمن استفاده از فرصت پخش آنلاین و داوری عمومی و تخصصی، رقابتی عادلانه با دیگر فیلم‌سازان در بستر وب داشته باشند.

 

ثبت‌نام و ارسال آثار علاقه‌مندان از تاریخ ۱ شهریورماه تا ۱ آذرماه ۱۴۰۰ و با مراجعه به وب‌گاه جشنواره آنلاین فیلم‌کوتاه پاک‌کن به نشانی www.erisff.comامکان‏‌پذیر است.

نظرات کاربران

*
*
*