ساخت فیلم کوتاه «دریا» به پایان رسید

ساخت فیلم کوتاه «دریا» به پایان رسید
اخبار اخبار انجمن
۱۳ شهریور ۱۴۰۰

فیلم کوتاه «دریا» به‌کارگردانی صحرا رمضانیان مراحل پایانی تولید خود را سپری کرد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «دریا» به‌نویسندگی و کارگردانی صحرا رمضانیان و تهیه‌کنندگی ایلیا شمس و محمدکاظم شیران پس از طی مراحل تولید خود آماده نمایش شد.

در خلاصه‌ داستان این فیلم آماده است: «چند دوست برای سفر به شمال کشور برنامه‌ریزی می‌کنند و خود را برای این سفر مهیا می‌کنند اما… »

فرزانه سلحشور، فرزاد علوی، پویا حقیقی، صحرا رمضانیان بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

ضمنا آرش رمضانی به‌عنوان مدیر فیلم‌برداری، پویا حقیقی تدوین و صدا، مصطفا صادقی دستیار فیلم‌بردار، مصطفا آرین‌راد طراح گرافیک و مجتبی رحامیان عکاس و تصویربردار پشت صحنه در ساخت این اثر حضور داشته‌اند.

 

فیلم کوتاه «دریا» اولین ساخته‌ی صحرا رمضانیان در مقام کارگردان است. او پیش از این به عنوان بازیگر در فیلم‌های کوتاه «شاخ گوزن» و »ریما» به ایفای نقش پرداخته است و نگارش فیلم‌نامه‌ فیلم سینمایی «سورنجان» و چند اثر کوتاه، سینمایی و سریال را در کارنامه کاری خود دارد. وی از فعالان عرصه تأتر نیز هست و نمایشنامه‌ها «خرمگس»، «مرگ کسب و کار من است»، «ملکه‌ی موریانه‌ها» را به رشته‌ تحریر درآورده، آثاری همچون «آوازهای عقیم زیر آفتاب»، «علائم حیاتی در کره‌ی مریخ»، «دن کیشوت» را به‌عنوان نویسنده و کارگردان روی صحنه برده است.

گفتنی‌است مجموعه‌ آموزشی و هنری CNG TV لندن (انگلستان) به عنوان حامی مالی و معنوی در ساخت این فیلم حضور داشته است.

نظرات کاربران

*
*
*