دیدار اعضای انجمن سینمای جوانان کاشان با رییس شورای شهر؛
ساختمان انجمن سینمای جوانان کاشان دهه فجر افتتاح می‌شود؟

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>دیدار اعضای انجمن سینمای جوانان کاشان با رییس شورای شهر؛</span><br/>ساختمان انجمن سینمای جوانان کاشان دهه فجر افتتاح می‌شود؟
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۷ شهریور ۱۴۰۱

هاشمی طاهری رییس شورای اسلامی شهر کاشان به همراه پدرام‌فر، باغشیخی و حیدریان در نشستی با رییس و هنرمندان انجمن سینمای جوانان ایران دفتر کاشان با اشاره به سبقه فرهنگی و جایگاه هنری این مرکز و افتخارات مستمر ،بر لزوم حمایت ازفعالیت‌ها و ساختمان در حال احداث این مجموعه فرهنگی،هنری در کاشان تاکید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، علی‌محمد سرجه‌پیما رییس انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر کاشان  ظهر یکشنبه در حاشیه نشست اعضای انجمن سینمای جوانان شهرستان کاشان با منتخبان شورای اسلامی شهر افزود: در این دیدار بر اساس کارنامه موفقیت‌بار انجمن در بخش کسب افتخارات ملی و همچنین نگاه حمایتی پارلمان شهری از حوزه فرهنگ و هنر، مقرر شد تا در شهرداری کاشان، باتوجه به حمایت ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران از ساختمان در حال ساخت، با ارائه لایحه و با حمایت شورای اسلامی شهر کاشان تامین اعتبار لازم برای تکمیل این مجموعه در نظر گرفته شود.

 

وی با بیان این که با تخصیص و تامین اعتبار از سوی هر دو مجموعه، احتمالا تا دهه فجر امسال ساختمان انجمن سینمای جوانان کاشان افتتاح می‌شود، یادآور شد: با توجه به پتانسیل‌ها، دستاوردها و جایگاه انجمن کاشان، ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران در جهت ابراز حسن نیت خود و کمک به پیشبرد این پروژه فرهنگی- هنری، مبلغ قابل توجهی از سهم خود را پرداخت کرده است.

رییس دفتر انجمن سینمای جوانان کاشان در تشریح فضای نشست اعضای این انجمن با متتخبان شورای اسلامی شهر گفت: از نکات جالب و امیدوارکننده این دیدار و گفت‌وگو، اعلام حمایت پیمانکار محترم پروژه انجمن سینمای جوانان کاشان در اتمام این طرح فارغ از تمایلات اقتصادی و مادی بود.

همچنین در این نشست، علاوه بر رییس انجمن سینمای جوانان کاشان، شماری از هنرمندان فیلمساز و اعضای این انجمن در سخنانی جداگانه خواستار توجه و حمایت بیش از پیش نهادهای اجرایی و شهری از حوزه فرهنگ و هنر و جوانان خلاق و هنرمند شهرستان شدند.

 

نظرات کاربران

*
*
*