در جریان جشنواره ملی دانشجویی «‌‌‌‌‌‌‌‌سایه»؛ ورک‌شاپ «آنچه باید درباره‌ طرح‌نویسی بدانید» برگزار می‌شود

در جریان جشنواره ملی دانشجویی «‌‌‌‌‌‌‌‌سایه»؛ ورک‌شاپ «آنچه باید درباره‌ طرح‌نویسی بدانید» برگزار می‌شود
اخبار اخبار انجمن
۰۲ بهمن ۱۴۰۰

اولین کارگاه سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» هفتم بهمن ماه با سخنرانی عطا مجابی برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از روابط عمومی و ارتباط با رسانه جشنواره ملی «سایه»، اولین کارگاه سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» با عنوان «آنچه باید درباره‌ طرح‌نویسی بدانید» هفتم بهمن ماه ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ با حضور عطا مجابی مشاور بخش کارگاهی جشنواره سایه در دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

 

عطا مجابی در این کارگاه، درباره «طرح‌نویسی»، «روند اجرایی بخش کارگاهی در فستیوال‌های معتبر جهانی» و «الزامات اولیه و مهم برای شرکت در بخش کارگاهی جشنواره فیلم کوتاه سایه» صحبت خواهد کرد.

 

کارگاه «آنچه باید درباره‌ طرح‌نویسی بدانید» به‌صورت فیزیکی در دانشگاه سوره و آنلاین در سامانه سیباد دانشگاه سوره برگزار می‌شود. حضور در این جلسه برای متقاضیان و شرکت‌کنندگان بخش کارگاهی جشنواره «سایه» اجباری است.

 

لینک برگزاری جلسه متعاقبا در سایت و صفحه جشنواره به‌نشانی www.sayehfest.ir و Sayehfest@ اعلام خواهد شد.

شرکت‌کنندگان برای ارسال آثار خود برای بخش کارگاهی تا ۲۰ بهمن ماه و برای ارسال آثار خود در بخش رقابتی تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند.

 

سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی‌ دانشجویی فیلم کوتاه «سایه» به همت انجمن علمی سینما و کانون فیلم با همکاری معاونت دانشجویی، فرهنگی و گروه سینمای دانشکده‌ هنر ‌دانشگاه سوره با رویکرد توجه به سینمای مستقل دانشجویی و کشف استعداد فیلم‌سازان دانشجو و معرفی خلاقیت‌های دانشجویی در سینمای کوتاه، از اسفند ماه 1400 الی اردیبهشت 1401 به دبیری محمدحسین یاوری برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*