درخشش عکاس شیرازی در جشنواره ملی «جلوه‌های فرهنگ رضوی»

آخرین اخبار

درخشش عکاس شیرازی در جشنواره ملی «جلوه‌های فرهنگ رضوی»
اخبار دفاتر
۰۸ مرداد ۱۳۹۶


محمدصادق حسینی موفق به  کسب مقام  اول در هفتمین  جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان استان فارس، هفتمین جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاداسلامی گیلان، معاونت امور مطبوعات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی‌هنری امام رضا (ع)، مردادماه ۹۶ هم‌زمان به میزبانی استان گیلان برگزار شد.

در این جشنواره ٣٩٧ اثر در رشته «تیتر»، ۶٨ «سرمقاله و یادداشت»، ١٠٧ «خبر»، ٧٩ «گزارش»، ۶۵ «مصاحبه»، ١۴٩ «مقاله» و ١١۴ «عکس» به بخش نهایی راه یافتند که در بخش عکس «محمدصادق حسینی»، عکاس انجمن سینمای جوانان استان فارس موفق به کسب مقام اول شد.

داوران این دوره ازجشنواره را احمد توکلی، رضا مقدسی، بیژن مقدم، علیرضا ملکیان و اکبر نصرالهی برعهده داشتند.

حسینی که برنده پنج مدال طلای جایزه آساهی شیمبون ژاپن است، پیش از این در مسابقه عکس با موضوع «آب» در کشور ترکیه روبان افتخار این مسابقه را کسب کرده و در نخستین  جشنواره عکس مجله شهرکتاب توانسته در بخش تک‌عکس جایزه سوم را به خود اختصاص دهد.

گفتنی‌است، آیین اختتامیه جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی با حضور جمعی از مدیران و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور در حرم مطهر سیدجلال‌الدین‌اشرف(ع) در آستانه اشرفیه برگزار شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*