حضور استادهای ایرانی و بین‌المللی در نشست‌های تخصصی  20-39 جشنواره سی‌ونهم/ مهلت نام‌نویسی تا 24مهر

حضور استادهای ایرانی و بین‌المللی در نشست‌های تخصصی  20-39 جشنواره سی‌ونهم/ مهلت نام‌نویسی تا 24مهر
اخبار اخبار انجمن سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
۱۸ مهر ۱۴۰۱

20 نشست‌ تخصصی با محوریت «ژانر» با حضور استادهای ایرانی و بین‌المللی در سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، این رویداد با برگزاری نشست‌های تخصصی  در بازه زمانی 27 مهر تا یکم آبان 1401، میزبان استادان ایرانی و بین‌المللی و هنرجویان و علاقه‌مندان به سینما خواهد بود.

 

این نشست‌های‌ تخصصی هم­زمان با روزهای برگزاری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در پردیس سینمایی ملت از صبح تا بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است فراخوان نام ­نویسی برای حضور در این نشست‌ها در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir  و سایت رسمی جشنواره به نشانی:  www.tisff.ir قرار خواهد گرفت و نام­نویسی نیز از روز سه شنبه 19 مهر آغاز و تا 24 مهر 1401 امکان‌پذیر خواهد بود.

 

همچنین تهیه کارت ویژه همه نشست‌های تخصصی با تخفیف 50 درصدی برای علاقه‌مندان به فیلم کوتاه فراهم شده است. جدول زمان‌بندی، سرفصل‌های موضوعی و استادان حاضر در این نشست‌های تخصصی نیز متعاقبا و در فراخوان منتشر و معرفی خواهند شد.

 

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار از 27 مهر تا 2 آبان1401(19 تا 24 اکتبر 2022) برگزار می‌شود

 

نظرات کاربران

*
*
*