حضور«شاخدار» در ۵ جشنواره جهانی

آخرین اخبار

حضور«شاخدار» در ۵ جشنواره جهانی
اخبار انجمن
۰۳ بهمن ۱۳۹۷

فیلم کوتاه «شاخدار» ساخته  صالح کاشفی ۵ حضور دیگر را در جشنواره‌های بین‌المللی تجربه می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «شاخدار» به کارگردانی صالح کاشفی در کشورهای ترکیه، آمریکا و پرتغال به روی پرده می‌رود.

این فیلم کوتاه توسط جشنواره Super 9 به عنوان نماینده جشنواره به جشنواره‌های Shortcutz Porto که در تاریخ ۱۳ فوریه و Porto Femme که در تاریخ ۲۳ تا ۲۸ فوریه در  پرتغال برگزار می‌شوند، ارسال شده  ودر آن‌ها به رقابت خواهد پرداخت.

«شاخدار» همچنین در جشنواره Social Shorts Film Awards که از ۲۲ فوریه تا ۲۴ فوریه در پرتغال برگزار می‌شود، حضور دارد.

مقصد بعدی «شاخدار»، جشنواره International Children’s Rights Film Festival  است که ۱۲ تا ۱۹ آپریل در ترکیه برگزار می‌شود.

فیلم«شاخدار» که پیش از این در بیش از ۱۵ جشنواره  بین‌المللی حضور داشته و ۳ جایزه در کارنامه خود دارد، از ۲۰  تا ۲۱ جولای در جشنواره JellyFest در آمریکا نیز به نمایش درخواهد آمد.

این فیلم روایت دختری به نام  «آوا» است  که با همه وجود برای زندگی بهتر یا حتی عادی، تلاش می‌کند ولی همیشه با رفتارهای غیرعادی دیگران مواجه می‌شود؛ او در نهایت باید با واقعیت کنار بیاید. 

عوامل تولید این اثر عبارتند از:

نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: صالح کاشفی، مدیر فیلمبرداری: فرزاد شهاب، بازیگر: مهسا اکبرآبادی، تدوین‌گر و صداگذار: صالح کاشفی، صدابردار: میلاد اسدی، منشی صحنه: علی رجایی، دستیاران کارگردان: مصطفی سلیمانی، شایان ابراهیمی، طراح صحنه: لیلا پروین، آوا قهرمانی‌فر، گریمور: بهاره برازمند، عکاس: مرجان شریف نیا، پخش‌کننده: صالح کاشفی، گرافیست: صالح کاشفی، سرمایه‌گذار: ابراهیم رزمجو، مجری طرح: انجمن سینمای جوانان ایران.

نظرات کاربران

*
*
*