شهرداری و انجمن سینمای جوانان رشت برگزار می‌کنند:
جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>شهرداری و انجمن سینمای جوانان رشت برگزار می‌کنند:</span><br/>جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۳ آذر ۱۴۰۱

فراخوان اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت با موضوع شهروندی منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت (100 ثانیه‌ای) با هدف فرهنگ‌سازی و تعالی فرهنگی جامعه و نیز پرداختن به موضوعات مختلف آموزش شهروندی، توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت و همکاری انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر رشت برگزار می‌شود.

این جشنواره در 4 بخش داستانی، مستند، پویانمایی و موبایلی آماده دریافت فیلم‌های کوتاه 100 ثانیه‌ای است و موضوعات آن طیفی از مسائل شهروندی از جمله رعایت حقوق شهری، آسیب‌های اجتماعی، زیبایی‌های شهری و … را دربرمی‌گیرد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی، نقد و بررسی آثار حاضر در جشنواره و برگزاری وبینارهای آموزش فیلم‌سازی کوتاه، برنامه‌های جنبی اولین جشنواره ملی فیلم کوتاه رشت را تشکیل می‌دهد.

آخرین مهلت ثبت‌نام در این رویداد 25 آذر 1401 اعلام شده و جشنواره از نهم تا یازدهم دی‌ماه 1401 در رشت برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این جشنواره می‌توانید با دبیرخانه جشنواره به شماره 33737210-013 تماس بگیرید و یا به وب‌سایت جشنواره به آدرس: www.sobheghalam.ir مراجعه نمایید.

 

دریافت متن کامل فراخوان

 

نظرات کاربران

*
*
*