جشنواره ایثار و شهادت برگزیدگان خود را شناخت

جشنواره ایثار و شهادت برگزیدگان خود را شناخت
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰

جشنواره فیلم وفیلمنامه‌نویسی ایثار وشهادت تربت‌حیدریه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، آیین اختتامیه جشنواره فیلم وفیلمنامه‌نویسی ایثار وشهادت به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تربت حیدریه و انجمن سینمای جوانان ایران دفترتربت حیدریه در محل سینما اندیشه این شهر با حضور اقشار مختلف مردم وهنرمندان ومسئولین وخانواده معظم شهدا وایثارگران با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار تربت‌حیدریه، فرمانده سپاه منطقه، شهردار واعضای شورای اسلامی شهر و رئیس بنیاد شهید شهرستان، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، و مسئولین ادارات از دیگر میهمانان آیین اختتامیه بودند.

در این مراسم از مادر شهیدان کرمانی وجانباز سرافراز 70درصد میثم حسین‌زاده با اهدای لوح و هدیه تقدیر ویاد وخاطره همه شهدای عزیز زنده نگه داشته شد.

در بخش فیلم، الهام دهگانی برای فیلم سرباز ، رقیه اکبرزاده برای فیلم مردی از جنس باران، ابراهیم معلم برای فیلم خوناب، احمد مختاری‌فر برای فیلم موج سوم، امین طالبی برای فیلم فریاد سکوت ومحمد جباری برای فیلم به زودی به عنوان نفرات برگزیده نعرفی و با اهدای لوح تقدیر و جوایز از ایشان قدردانی شد.

همچنین در بخش فیلمنامه‌نویسی: خاطره شجاعی برای فیلمنامه سربند، نازنین کاظمی برای فیلمنامه تیر خلاص، واردشیر سهیلی برای فیلمنامه رینانس عناوین برتر را به خود اختصاص دادند.

شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این مراسم از سه اثر برگزیده در جشنواره فیلم موبایلی زعفران، با اهدای لوح وجایزه نقدی تقدیر به عمل آمد.

این جشنواره با حمایت فرمانداری وشهرداری وشورای اسلامی شهر واداره فرهنگ وارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوان دفترتربت‌حیدریه برگزار شد.

 

 

نظرات کاربران

*
*
*