جایزه بزرگ جهانی «سینه‌بوک» به عکاس ایرانی رسید

جایزه بزرگ جهانی «سینه‌بوک» به عکاس ایرانی رسید
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۳۰ دی ۱۳۹۷

کمپانی سینه‌بوک ‌(cine-books) جایزه‌ بزرگ و رتبه‌ نخست خود را در زمینه‌ پروژه‌ عکس سینمایی به سیدمهدی امیری اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هیئت داوری جایزه بزرگ جهانی کمپانی سینه‌بوک ‌(cine-books) ، جایزه‌ بزرگ و رتبه‌ نخست خود را در زمینه‌ پروژه‌ی عکس سینمایی به سیدمهدی امیری با پروژه «خبر فوری» اهدا کرد.

کمپانی سینه‌بوک فعال در زمینه تولیدات سینمایی، فیلم‌نامه و کتاب داستان‌های سینمایی، این مسابقه را در راستای ترویج پروژه‌های سینمایی با نگاه عکاسانه در سراسر دنیا برگزار می‌کند؛ بدین ترتیب که هر عکاس متقاضی شرکت باید فیلم‌نامه‌ای را با استانداردهای جهانی نوشته و طوری عکاسی کند که با دیدن ۶۰ فریم عکس مفهوم کامل داستان سینمایی به تصویر کشیده شود و تمامی تکنیک‌های کارگردانی، نورپردازی، کادربندی و اصول عکاسی در آن مشهود و حفظ شود .

پروژه عکس سینمایی خبر فوری ( Breaking News ) توسط سیدمهدی امیری انجام شده ونوشتن فیلم نامه، دکوپاژ، کارگردانی، نورپردازی، عکاسی و ادیت این پروژه نیز کار خود اوست.

امیری همکاری خود را در سال ۱۳۸۵ با کانون عکس انجمن سینمای جوانان مشهد شروع کرده و نویسندگی و کارگردانی مستند «قرآن اکبر» و فیلم داستانی نیمه‌بلند «شهره» به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان خراسان‌رضوی را در کارنامه خود دارد.

نظرات کاربران

*
*
*