فیلم کوتاه «هنوز نه» به کارگردانی آرین وزیردفتری جایزه بزرگ بخش مسابقه بین‌الملل و جایزه نتپک سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم کوتاه بوسان را دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این فیلم کوتاه به تهیه‌کنندگی مجید برزگر و محصول انجمن سینمای جوانان ایران که به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در این رویداد حضور داشت در نهایت موفق به کسب جایزه بزرگ بخش مسابقه بین‌الملل و جایزه نتپک این جشنواره شد.
جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بوسان به عنوان یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین جشنواره فیلم کوتاه در آسیا و جهان در سی و چهارمین دوره خود ۳۷ فیلم کوتاه را در بخش مسابقه بین‌الملل خود به رقابت گذاشته بود.
در بیانیه هیات داوران این جشنواره درباره دلیل اهدای این جایزه به «هنوز نه» آمده است: در مسیر انسان گرایانه و رئالیسی استادی چون عباس کیارستمی «هنوز نه» پرتره‌ای از یک ازدواج در حال فروپاشی را به تصویر می‌کشد؛ اما همزمان ما و شخصیت‌هایش را از زیبایی‌هایی که زمانی با یکدیگر شریک بودند آگاه می‌سازد.
گفتنی است «هنوز نه» پیش از این موفق به کسب جایزه بزرگ بخش بین‌الملل سی و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و جایزه بهترین فیلم کوتاه بخش جلوه گاه شرق سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر شده است.
سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بوسان ۲۵ تا ۳۰ آورین برابر با ۵ تا ۱۰ اردیبهشت در شهر بوسان کرده جنوبی برگزار شد.
دیگر عوامل فیلم کوتاه «هنوز نه» عبارتند از: کارگردان: تهیه‌کننده: مجید برزگر، کارگردان: آرین وزیردفتری، بازیگران: فرهاد اصلانی، پانته‌آ پناهی‌ها، نویسندگان فیلم‌نامه: آرین وزیردفتری و شادی کرم‌رودی، بازیگر کودک: شرمینه شجاعی. مدیر فیلم‌برداری: سینا کرمانی‌زاده، فیلم‌بردار: احسان رفیعی‌جم، طراح صحنه و لباس: منیر رضی‌زاده، طراح چهره‌پردازی: مژگان بیگدلو، صدابردار: کامران کیان‌ارثی، طراحی و ترکیب صدا: زهره علی‌اکبری، جلوه‌های ویژه بصری: محمد ثانی‌فر، اصلاح رنگ و نور: سینا کرمانی‌زاده، موسیقی: ادیب قربانی، عکاس: فرهاد یساولی، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

«گواه» از روسیه جایزه گرفت
بررسی نحوه «صید ماهی بزرگ» توسط ...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...
فیلم کوتاه «یک لغزش کوچولو» راهی...
«ضد یخ» ایرانی در راه ارمنستان
«لاری» آماده نمایش شد/ جنگ خروس‌...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *