بهمن و بهرام ارک بر خط فرضی

بهمن و بهرام ارک بر خط فرضی
اخبار اخبار انجمن
۱۵ تیر ۱۴۰۰

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور برادران ارک(بهمن و بهرام)، نویسنده و کارگردان، برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهل‌ودومین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان بر خط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 16 تیرماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس  amoozsh.iycs@ برگزار خواهد شد.

عنوان نشست تخصصی این هفته «کارگردانی/ چگونه پای را از واقعیت محض فراتر بگذاریم» است که با حضور برادران ارک(بهمن و بهرام) و اجرای عطا مجابی برگزار می‌شود.

«برخط فرضی» هر هفته ساعت 21 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی amoozsh.iycs@ برگزار می‌شود.

گفتنی است در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضورکارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در دومین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، عطا مجابی به عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «کارگردانی فیلم کوتاه» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

تاکنون چهل و یک  نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*