بر خط فرضی با امیررضا نوری‌پرتو  

بر خط فرضی با امیررضا نوری‌پرتو  
اخبار اخبار انجمن
۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور امیررضا نوریپرتو، نویسنده، پژوهشگر و مدرس دانشگاه، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سی و پنجمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن برگزار خواهد شد.

عنوان نشست تخصصی این هفته «چگونه فیلم کوتاه نقد کنیم؟» است که با حضور امیرضا نوری‌پرتو و اجرای حامد سلیمان‌زاده برگزار می‌شود.

«برخط فرضی» هر هفته ساعت 21 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی iycs.ir@ برگزار می‌شود.

گفتنی است در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضورکارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.
بر این اساس، در نخستین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، حامد سلیمان‌‌زاده به عنوان مجری‌کارشناس، از طریق صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران موضوع «چگونه فیلم کوتاه نقد کنیم؟» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

تاکنون سی‌وچهار نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*