آغاز پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان از حرم مطهر رضوی

آغاز پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان از حرم مطهر رضوی
اخبار انجمن
۰۲ بهمن ۱۳۹۵

دبیر پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بینالود «پایتخت فرهنگی جهان اسلام» گفت: این جشنواره با حضور شرکت کنندگان و هنرمندان این جشنواره در حرم مطهر رضوی به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، «افشین تحفه‌گر» اظهار کرد: در این مراسم با حضور مقامات، هنرمندان و شرکت کنندگان استانی و کشوری، پس از زیارت حرم مطهر رضوی به مقام شهید «اصغرزاده» نیز ادای احترام شد.

وی تصریح کرد: در ادامه این مراسم، شرکت کنندگان و هنرمندان پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با حضور در ایستگاه آتش نشانی میدان شهدا مشهد با خانواده آتش نشانان حادثه دیده در ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی کردند و با اهدای گل از فعالیت های آن ها تجلیل به عمل آوردند.

دبیر پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بینالود «پایتخت فرهنگی جهان اسلام» اظهار کرد: روز نخست این جشنواره از ساعت ۱۴ با اکران فیلم های شهید قاسمی دانا، شهید حسینی و شهید محمدی منفرد با محوریت شهدای مدافع حرم آغاز می شود.

پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوان ایران بینالود «پایتخت فرهنگی جهان اسلام» دوم تا چهارم بهمن ماه در سینما شهید اصغرزاده مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(علیه السلام) واقع در پارک ملت مشهد برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*