آغاز اکران تابستانه فیلم‌های کوتاه از هفته دوم مردادماه

آغاز اکران تابستانه فیلم‌های کوتاه از هفته دوم مردادماه
اخبار انجمن
۰۳ مرداد ۱۳۹۷

از نیمه مردادماه، اکران تابستانه فیلم‌های کوتاه با نمایش ۶ اثر در سینماهای گروه هنر و تجربه آغاز می شود.

به گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به نقل از روابط‌عمومی هنر و تجربه، پس از استقبال گسترده از اکران نوروزی فیلم های کوتاه و با برگزار جلسه هم‌اندیشی کارگردانان فیلم وتاه با مسؤولان سینمای گروه هنر و تجربه، اکران تابستانه فیلم‌های کوتاه با نمایش ۶اثر از هفته دوم مردادماه آغاز می‌شود.

«سایه فیل» ساخته آرمان خوانساریان، «# ساعت چهار» اثر عاطفه محرابی، «تناوب» به‌کارگردانی علی خوشدونی‌فراهانی، «سکوت» ساخته مشترک فرنوش صمدی و علی عسگری، «باران آهسته می‌بارد» اثر سعید نجاتی و «مارلون» به‌کارگردانی دُرناز حاجیها، در این دوره از اکران فیلم‌های کوتاه به‌نمایش درمی‌آیند.

 کارگردانان این فیلم‌ها به همراه کارگردانانِ طرح اکران نوروزی فیلم‌های کوتاه با حضور جعفر صانعی‌مقدم، مدیرعامل سینمای «هنر و تجربه» و امیرحسین علم‌الهدی، جلسه هم‌اندیشی را برای تداوم اکران مجموعه فیلم‌های کوتاه، برگزار کردند.در این جلسه کاوه مظاهری کارگردان فیلم کوتاه «روتوش» و آرین وزیردفتری کارگردان فیلم «هنوز نه» از تجربه‌های اکران فیلم‌های کوتاه نوروز سخن گفتند و دلایل موفقیت‌های این فیلم‌ها را در اکران برشمردند. این فیلم‌سازان ضمن استقبال از نمایش فیلم‌های کوتاه در دوره جدید اکران سینمای «هنر و تجربه»، بر هم‌افزایی بین فیلم‌سازان، سینمای «هنر و تجربه» و علاقه‌مندان این نوع سینما در شهرهای مختلف تأکید کردند.

نظرات کاربران

*
*
*