فیلم داستانی “وادیار” در بخش رقابت جایزه بزرگ جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار و بفتا، اپسالا (Uppsala) سوئد حضور خواهد داشت.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «وادیار» به‌کارگردانی مرجان خسروی و تهیه‌کنندگی مهدیه‌سادات محور و میلاد خسروی به بخش رقابت جایزه بزرگ (Grand Prix) چهلمین دوره جشنواره فیلم اپسالا (Uppsala) سوئد راه یافت و بهترین فیلم این بخش به اسکار ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد.
«وادیار» دومین تجربه داستانی مرجان خسروی و محصول انجمن سینما جوانان استان چهار محال و بختیاری است که تا کنون در بخش رقابت جشنواره‌های دراما یونان،  دانشجویی لیسبون پرتغال، فیلم کوتاه تهران، فیلم فجر و جشن ایسفا حضور داشته است.
Inline image
این جشنواره بین‌المللی Uppsala که مورد تایید جوایز فیلم اروپا (EFA) و آکادمی بفتا نیز هست، یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جشنواره‌های فیلم کوتاه جهان است و امسال از بین بیش از شش هزار فیلم ارسال شده ۷۰ فیلم را در بخش‌های رقابتی خود به نمایش می‌گذارد.
چهلمین دوره این جشنواره از 25 تا 31 اکتبر در دانشگاه اپسالا در سه بخش رقابتی ملی، بین‌الملل و کودک و نوجوان و بخش‌های جانبی بازار فیلم کوتاه و نمایش‌های ویژه به صورت فیزیکی و آنلاین برگزار خواهد شد.
اعلام جزئیات «دوره جامع عکاسی» ا...
جشنواره بین‌المللی فیلم حوا با م...
فیلم کوتاه «ناسوخ» وارد پیش تولی...
«گواه» از روسیه جایزه گرفت
چگونه باید به ایده برای تولید فی...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *