آژانس عکس ایران

آژانس عکس ایران

نخستین گالری عکس دائمی انجمن  سینمای جوانان ایران با عنوان «نگارخانه جوان» به همت آژانس عکس ایران در محل ستاد مرکزی این مجموعه آغاز به کار کرد.

این نگارخانه سوم خردادماه 1401 همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر به همت «آژانس عکس ایران» در انجمن و با همکاری انجمن عکاسان انقلاب دفاع مقدس، با برپایی اولین نمایشگاه خود با عنوان «روایت فتح» با حضور محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی، قادر آشنا معاون  فناوری و مطالعات، اصغر فارسی معاون توسعه مدیریت و منابع، یزدان عشیری مدیرکل روابط عمومی و مشاور رییس و غلامرضا نجاتی مدیرکل حراست سازمان سینمایی و معاونان و مدیران انجمن افتتاح شد.

نگارخانه «جوان»، با هدف فرام کردن فضای مناسب برای برگزاری نمایشگاه‌های عکس برای دانش‌آموختگان انجمن سینمای جوان و سایر هنرمندان این حوزه راه‌اندازی شده و پس از این نمایشگاه، میزبان برگزاری نمایشگاه‌های عکاسان انجمن و برنامه‌های متنوع  شامل پاتوق‌ها، کارگاه‌ها، جلسات نقد عکس و همه برنامه‌های مرتبط با  هنر عکاسی، خواهد بود.

شایان ذکر است که، آژانس عکس ایران پس از راه‌اندازی مجدد با تمرکز ویژه بر فعالیت‌های عکاسان جوان و خلاق مأموریت دارد تا زمینه رشد و شکوفایی هرچه بیشتر استعداد آن‌ها را فراهم کند و با هدایت علاقه‌مندان این رشته به سوی حرفه‌ای شدن موجبات  بهره‌مندی ایشان از منافع مادی و ورود به عرصه‌های بین‌المللی را هموار سازد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت برگزاری نمایشگاه و فروشگاه آثار خود، با دفتر آژانس عکس ایران واقع در میدان ونک ، خیابان گاندی ، کوچه نوزدهم پلاک 20 ، ساختمان ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران و با شماره تماس 02186084851 داخلی 133  جهت رزو و برگزاری نمایشگاه و فروشگاه آثار خود  تماس حاصل فرمایند.

 

iran-photo-agnecy@

 

فراخوان دومین نمایشگاه عکس «ایران من»