هم‌زمان با سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان؛ موزه کودک در شهر اصفهان تأسیس می‌شود

هم‌زمان با سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان؛ موزه کودک در شهر اصفهان تأسیس می‌شود
اخبار اخبار انجمن
۲۹ شهریور ۱۳۹۹

 

به‌مناسبت یکصد و بیست سالگی سینمای ایران و هم‌زمان با سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، «موزه کودک و مرکز اسناد جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان» در شهر اصفهان تأسیس خواهد شد.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، فراخوان نوبت اول تأسیس «موزه کودک و مرکز اسناد جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان» را با هدف گردآوری، حفظ و نگهداری خاطره‌های تاریخی، به‌عنوان منبع مهم درک تاریخ معاصر سینما، منتشر کرد و به‌موجب آن از هنرمندان، خبرنگاران و منتقدان سینمایی، دوستداران جشنواره، فعالان سینمای کودک و نوجوان، شرکت‌کنندگان در المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان، داوران و تمام مخاطبان ادوار مختلف این جشنواره برای ارسال اسناد، مدارک، عکس‌ها و یادگاری‌های خود، دعوت می‌کند.
گفتنی است این موزه به‌مناسبت یکصد و بیست سالگی سینمای ایران و هم‌زمان با سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در شهر اصفهان تأسیس خواهد شد و سند و خاطره با نام ارائه‌کننده در موزه ثبت و به ارائه‌کنندگان آثار برگزیده، جوایزی اهدا خواهد شد.
از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا اسناد، مدارک، عکس‌ها و یادگاری‌های خود را تا پایان شهریورماه 99، به‌صورت تصویر به پست الکترونیکی office@icff.ir ارسال نمایند.

نظرات کاربران

*
*
*