«سکون» در دو جشنواره خارجی

«سکون» در دو جشنواره خارجی
اخبار انجمن
۰۲ مهر ۱۳۹۷

 

فیلم کوتاه «سکون» به کارگردانی مهدی برجیان در جشنواره فیلم «سان‌اسکرین» و جشنواره فیلم کوتاه و انیمیشن «کینوفیلم» پذیرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایرن به نقل از مهر، فیلم کوتاه «سکون» به نویسندگی یوسف حاتمی‌کیا و کارگردانی مهدی برجیان برای نمایش در دو جشنواره خارجی پذیرفته شده است.

این فیلم کوتاه در بخش رسمی جشنواره فیلم سان‌اسکرین Sunscreen Film Festival West پذیرفته شده است که از ۵ تا ۷ اکتبر ۲۰۱۸ برگزار می شود و امسال ششمین دوره این جشنواره است.

«سکوت» همچنین در بخش رسمی پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و انیمیشن «کینوفیلم» منچستر پذیرفته شده است و یکم اکتبر در بخشی به نام فیلم‌ ایرانی نمایش داده می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: همه چیز طبق معمول در جریان است که تلفنی از معراج شهدا به مرتضی می‌شود که ما پیکر همسر شهیدتون رو پیدا کردیم…

‎فرهاد قائمیان، ماریا تهرانچی، علی ثانی فر، نفیسه قدرتی، محبوبه شمس، مصطفی پروین، اون مور، صوفیا مهدی لی بازیگران این فیلم هستند.

عوامل این فیلم کوتاه شامل کارگردان: مهدی برجیان، نویسنده: یوسف حاتمی‌کیا، مدیر تصویربرداری: محمد حدادی، صدابرداری و صداگذاری: محمدحسین ابراهیمی، تدوین: محمد تنکابنی، طراح چهره‌پردازی: امید گلزاده، موسیقی: پیام آزادی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: مهدی کریمی، مدیر تولید: علی گلبهاران، مدیر تدارکات: سعید نوری و طراح پوستر: الیکا عبدالهی است.

نظرات کاربران

*
*
*