فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای «ژیار» معرفی شدند

فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره منطقه‌ای «ژیار» معرفی شدند
اخبار انجمن جشنواره های منطقه ای
۲۹ فروردین ۱۳۹۷

اسامی ۶۹ فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» در چهار بخش تجربی، پویانمایی، مستند و داستانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هیئت انتخاب بخش فیلم دهمین جشنواره منطقه‌ای «ژیار» متشکل از  مهرداد سلیمانی، میرعباس خسروی‌نژاد، حمید قوامی، امید راستبین و شیلان سعدی ۳۱ فیلم در بخش داستانی، ۱۸ فیلم در بخش مستند، ۱۵ پویانمایی و ۵ فیلم در بخش تجربی را برای رقابت در بخش نهایی این جشنواره معرفی کردند.

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شرح زیر است:

 

◊بخش تجربی:

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱ابطال ادواریمحمد­حسین سیفنهاوند
۲رویای سیاهآرش قوامیسنندج
۳لایکتورج هیبتیهمدان
۴مناسباتمحسن محمدی، مینو شریفی­پورسنندج
۵نیمی از تماممیلاد رضاییکرمانشاه

 

◊ بخش پویانمایی:

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱این رویای من نبودوریا نیک منشسنندج
۲بالانسبرزان رستمیسنندج
۳بنگ بنگاکبر تراب پورهمدان
۴تبادل

پریا رازدار، هانیه امانی،

پریسا محمدی

سنندج
۵خط قرمزامیر احمدزادهسقز
۶در باد می وزدهژیر اسعدیسنندج
۷دیدباننرگس رستمی معزهمدان
۸ردپانرگس رستمی معزهمدان
۹زیر پوست برفلیلا  وفادار قهفرخیشهرکرد
۱۰فردامهرداد سمواتیهمدان
۱۱طنابآ‌ذر منصوریسنندج
۱۲غیرممکن وجود داردمحمود نظری
همدان
۱۳معلقآ‌ذر منصوریسنندج
۱۴نو کاتسمیه محمدیانشهرکرد
۱۵۱۲ایوب بلندینکرمانشاه

 

◊بخش مستند:

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱آوازهای دورانسرکوت نیکدلمریوان
۲استشهادی برای خانعلیآرمان قلی­پور مفرد دشتکیدشتک
۳باوانی (جهیزیه)سجاد احمدبیگیایلام
۴بومیکیومرث سرشارخرم آباد
۵پسر حافظهناصر نورانیمهاباد
۶دادا سلطنههادی احمدیبانه
۷در کنار منزانیار  محمدی نکوبوکان
۸دوزخبرهان احمدیسنندج
۹دیدار برگفضل الله تاریخرم آباد
۱۰رقص رنگحامد حیدری ذاکرکرمانشاه
۱۱گارووالطیف فتاحیکرمانشاه
۱۲گامی برای رفتنریبوار محمودپورمریوان
۱۳مریم، فصلِ آخرطیبه  باباییکرمانشاه
۱۴من و بایسیکللطیف فتاحیکرمانشاه
۱۵نویز سفیدعبدالقادر طه زادهمهاباد
۱۶هینی مینیدلاور دوستانیانکرمانشاه
۱۷F55ناصر ناصرپورخرم آباد
۱۸۷۴سید ستار چمنی­گلسنندج

 

◊بخش داستانی:

ردیفنام فیلمکارگردانشهرستان
۱آب یخجلال ساعدپناهسنندج
۲آلانمصطفی گندمکارهمدان
۳این سگ فروشی نیستزانیار کاکه خانیسنندج
۴اینک دختری سرزمین من استادریس محمودیانسقز
۵پنهان­ترین صداها به رنگ آبندهیمن باجلانیسنقر
۶تابستان قوهامریم صمدیارومیه
۷تارافاطمه دست­مردمریوان
۸تروفهاصغر لاییکرمانشاه
۹توافقاعظم جعفری رستگارهمدان
۱۰خانه سفیدارسطو مفاخریسنندج
۱۱در آینههاشم  علیائی مقدمهمدان
۱۲دریا موج موج می­لرزدامیر غلامیسنندج
۱۳رسیدنمحمدرضا میناپوربوکان
۱۴ژیواربهنام درویش­پورارومیه
۱۵ساختمان شماره ۱۳امیر غلامیسنندج
۱۶سرانجمشید فرجوندفردابیجار
۱۷سزارینامید وفاییملایر
۱۸عروسک سکوتسولماز همت زادهشهرکرد
۱۹فانوس خاموشفرشاد غفاری، پیام لاغریسنندج
۲۰گیم اورمیلاد آذرم نیاکرمانشاه
۲۱لکهشورش وکیلیسنندج
۲۲مانگرامین محمدیارسردشت
۲۳ماهیاوین شریفیبانه
۲۴مترسکعلیرضا کلاهچیانهمدان
۲۵مردی که یادش می­رفت نفس بکشدسامان حسین­پورسنندج
۲۶منسیعلیرضا معصومیهمدان
۲۷من و مادرمفریده نادریسنندج
۲۸مهحسین محروقی، علی شورورزیسنقر
۲۹وضعیت سفیدفاطمه شیرسرکانیهمدان
۳۰ویانهنظیر میرزاییسنندج
۳۱No Files  رامین محمدیارسردشت

 

دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» به دبیری سالم صلواتی از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت با شرکت استان‌های کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان‌غربی، چهارمحال و بختیاری، کردستان و همدان در شهر سنندج برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*