برگزاری کارگاه تدوین و نمایش سی فیلم بخشی از برنامههای سومین روز جشنواره منطقهای “شبدیز” هستند.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، کارگاه زیبایی شناسی تدوین احمد ضابطیجهرمی با عنوان “رابطه گرافیکی نماها” در نوبت صبح سومین روز پنجاه و هفتمین جشنواره منطقهای سینمای جوان_ کرمانشاه “شبدیز” برگزار می شود.
سی فیلم کوتاه نیز در چهار سانس از ساعت ١۴:٣٠ تا ٢٢ برای حاضران در سالن انتظار تاتر شهر کرمانشاه به نمایش در میآیند. برگزاری تور عکاسی برای عکاسان حاضر در جشنواره و کلاس دانشافزایی مجید شیخانصاری برای مربیان استانهای حاضر در جشنواره از دیگر برنامههای روز سوم جشنواره “شبدیز” خواهند بود. در پایان شب نیز طبق روال هر شب جلسه نقد و بررسی فیلمها در حیاط هتل آزادگان برپا خواهد برپا خواهد بود.
اولین سانس:
منسی / علیرضا معصومی / داستانی / ۱۶ دقیقه / همدان
فرصت فرار / حمید کاتبی / داستانی / ۸ دقیقه / قزوین
نور، سایه، زندگی / شهریار پورسیدیان / مستند / ۲۰ دقیقه / رشت
عشق آباد / نریمان خلیلی / داستانی / ۱۶ دقیقه / ایلام
سارای / داور نجفی / پویانمایی / ۳ دقیقه / اردبیل
گیم اور / میلاد آذرم نیا / داستانی / ۵ دقیقه / کرمانشاه
آجی / علیرضا سلطانی و محمد عزیزی / داستانی / ۱۳ دقیقه / زنجان
صدای سارا / رضا جمالی / داستانی / ۱۴ دقیقه / اردبیل
دومین سانس:
پیشگو / حسین فلاح آبادی / داستانی / ۱۴ دقیقه / کرج
هه له / گلچین دنیادیده اصل / مستند / ۱۶ دقیقه / مهاباد
مدافع بی نام / روح الله کردمیر / داستانی / ۱۲ دقیقه / کرمانشاهِ
میانِ ماندن و رفتن / تورج هیبتی / تجربی / ۵ دقیقه / همدان
خروس ها / امیررضا جلالیان / داستانی / ۱۲ دقیقه / قزوین
بی بی / ربابه روحی / مستند / ۱۳ دقیقه / اردبیل
عاشقانه های مش رحیم و رعنا / بشیر فرهمند / داستانی / ۲۵ دقیقه / همدان
سومین سانس:
مردی که یادش می رفت نفس بکشد / سامان حسین پور/ داستانی / ۱۵ دقیقه / سنندج
کل به جزء / سید وحید حسینینامی / تجربی / ۱۲ دقیقه / تبریز
مخاطب خاص / فاطمه خیشکی / داستانی / ۷ دقیقه / لاهیجان
هینی مینی / دلاور دوستانیان / مستند / ۲۹ دقیقه / قزوین
قاب/ امین سلیمی / داستانی / ۲ دقیقه / کرمانشاه
طناب / آذر منصوری / پویانمایی / ۷ دقیقه / سنندج
آرا / یوسف کارگر / داستانی / ۲۵ دقیقه / ارومیه
چهارمین سانس:
تولد / سیامک عطا / داستانی / ۲۰ دقیقه / تبریز
آنسوی دیگرت / نینا ضرابی / داستانی / ۱۳ دقیقه / کرمانشاه
دادا سلطنه / هادی احمدی / مستند / ۳۰ دقیقه / بانه
کلینر / محمدرضا میقانی / داستانی / ۱۳ دقیقه / همدان
حلقه مفقوده / سیدفرهاد نجفی فرد / پویانمایی / ۲ دقیقه / قزوین
فانوس خاموش / فرشاد غفاری و پیام لاغری / داستانی / ۱ دقیقه / سنندج
درخت خرمالو / ریحانه ستوده / تجربی / ۸ دقیقه / کرج
سهمی از سهم / کاوه جاهد / داستانی / ۲ دقیقه / سنندج
ته نیا / مستانه جعفربیگی / داستانی / ۸ دقیقه / ایلام
پنجاه و هفتمین جشنواره منطقهای سینمای جوان، شبدیز ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه سالجاری با حضور استانهای کرمانشاه، البرز، قزوین، گیلان، زنجان، همدان، کردستان، ایلام، اردبیل، آذربایجانغربی و آذربایجانشرقی در شهر کرمانشاه برگزار میشود.