۶۴ فیلم کوتاه مستند، داستانی و پویانمایی در بخش المپیاد فیلمسازی از ۳۱ شهر کشور در سی و یکمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان نمایش داده میشوند.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاعرسانی سی و یکمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان، تعداد ۶۴ فیلم کوتاه داستان، مستند و پویانمایی در بخش المپیاد فیلمسازی نوجوانان سی و یکمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان نمایش داده میشوند.
اسامی فیلمهای این بخش که با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار میشود، به شرح زیر اعلام میشود:
فیلمهای کوتاه داستانی
۱.«آب مایه حیات است» به کارگردانی نگار اسدی از مشهد
۲.«آبمیوه» به کارگردانی رامین ترنج از یزد
۳.«آرزوی کوچک» به کارگردانی صنم فتوحنژاد از آباده
۴.«اف اف» به کارگردانی پردیس افتخارزاده از مراغه
۵.«این که چیزی نیست» به کارگردانی امیرعباس حسن شاهی راویز از رفسنجان
۶.«آخرین بازمانده» به کارگردانی کارن جمال امیدی از لاهیجان
۷.«باغبان و آب پاشی» به کارگردانی محمدرضا مرادی از لاهیجان
۸.«برای دیدن مادربزرگ» به کارگردانی فاطمه حسنی از یاسوج
۹.«پارادوکس» به کارگردانی مریم هوشی در از بندرانزلی
۱۰.«پر از خالی» کارگردان: محمدامین زارع و تهیهکنندگی زهرا ترحمجو از کرج
۱۱.«پنجره» به کارگردانی سالار مختارزاد از تالش
۱۲.«پیش به سوی تاریکی» به کارگردانی و تهیهکنندگی مازیار جورکش از خمینیشهر
۱۳.«ترک» به کارگردانی یگانه اللهبخش از سمنان
۱۴.«تن ها» به کارگردانی و تهیهکنندگی یکتا کیانی از اصفهان
۱۵.«تنهای شلوغ» به کارگردانی محمددانیال غلامیمقدم از مشهد
۱۶.«تنهایی» به کارگردانی محمدحسین اسماعیلی از قزوین
۱۷.«جمله نسازیم» به کارگردانی عطا پورنعمت فرزانه و ایلیا طاهرفر و تهیهکنندگی محمد سلطانی از تبریز
۱۸.«خواب زمستانی» به کارگردانی و تهیهکنندگی مازیارجورکش از خمینیشهر
۱۹.«خودکار قرمز» به کارگردانی ایلیاد داودی از مراغه
۲۰.«دقیقه نود» به کارگردانی آناهیتا خداداد از لاهیجان
۲۱.«دلتنگی» به کارگردانی امین یونسی از اراک
۲۲.«دلخوشی باطل» به کارگردانی مبین قاسمی از بندرعباس
۲۳.«دو زندگی» به کارگردانی کیاناکاظمی زند از سمنان
۲۴.«رژ لب» به کارگردانی مریم حاتمنژاد از بجنورد
۲۵.«زنگ آخر» به کارگردانی محمدمعین رحیمی زنگنه از کرمانشاه
۲۶.«ساده نگذریم» به کارگردانی ملیکا ستایشی از رشت
۲۷.«سگ» به کارگردانی امیر محمد بیات از تویسرکان
۲۸.«سلمانی» به کارگردانی امین سرمیلی از ملایر
۲۹.«سه شنبه» به کارگردانی ریحانه اعرابی از آباده
۳۰.«سی هزار تومن» به کارگردانی زینب نجمی از آباده
۳۱.«سینی» به کارگردانی و تهیهکنندگی محمدمهدی سیامکی از اصفهان
۳۲.«شام آخر» به کارگردانی پیام امدادی از رودبار
۳۳.«شوق تردید» به کارگردانی روژان عجمیان از سنندج
۳۴.«عشق کودکانه» به کارگردانی فاطمه سالاری از بندرعباس
۳۵.«غیر انتفاعی» به کارگردانی روشا عظیمی از بندرعباس
۳۶.«کارما» به کارگردانی ایلیا ضیایی و حلیمه جانی از رودبار
۳۷.«کلاس پنجمی» به کارگردانی زهرا حاتمی از همدان
۳۸.«کلاغ پر» به کارگردانی محمدمهدی سوقندی از سمنان
۳۹.«گزارش یک شهر» به کارگردانی بردیا انصاری از رفسنجان
۴۰.«گل منگلی» به کارگردانی فاطمه زارع از رفسنجان
۴۱.«گندم زارهای سرپل ذهاب» به کارگردانی محمدارشیا مرادی از کرمانشاه
۴۲.«مخاطب خاص» به کارگردانی مبینا علینژاد از لاهیجان
۴۳.«من بابام گوریل» به کارگردانی سیدامیرعلی حسینی یزدی از قم
۴۴.«من و مامانم» به کارگردانی یاسمینا معمری از همدان
۴۵.«من یک کارگردانم» به کارگردانی سارا عابدی و تهیهکنندگی محمدحسین عابدی از کرج
۴۶.«نامه» به کارگردانی فائزه قاسمی از همدان
۴۷.«نسترن سک سک» به کارگردانی نفیسه غلام نظری و تهیهکنندگی گروه جوان فین از هرمزگان
۴۸.«ویلچر» به کارگردانی بهنام محمدی از بجنورد
۴۹.«هیچ برهیچ» به کارگردانی مهسا اسدی و تهیهکنندگی عظیم اسدی از قم
۵۰.«یک توپ دارم» به کارگردانی گلرخ معروضی از شاهرود
۵۱.«یک روز خوش» به کارگردانی علی عرشیا ابوذر و تهیهکنندگی رضا ابوذر از قم
فیلمهای کوتاه مستند
۱.«از احساس تا ایمان» به کارگردانی و تهیهکنندگی فربد فرهادیه از اصفهان
۲.«بازگشت به سرزمین پدری» به کارگردانی محسن مرادیان دشتکی از شهرکرد
۳.«تپه گیان» به کارگردانی و تهیهکنندگی فاطمه قپانوری، نهاوند
۴.«زمینهای خشکیده» به کارگردانی مهسا یاوری از یاسوج
۵.«زندگی خصوصی سارا» به کارگردانی و تهیهکنندگی سارا عابدی از کرج
۶.«گنجشکهای کوچه ما» به کارگردانی و تهیهکنندگی ژیوار فرجزاده از سقز
فیلمهای کوتاه پویانمایی
۱.«اینسان» به کارگردانی نازنین هاشمی از آباده
۲.«بال های خیس» به کارگردانی و تهیهکنندگی حامد کندری از خمینی شهر
۳.«حرمت مادر» به کارگردانی راضیه خوانسالار و تهیهکنندگی نفیسه خوانسالار از شیراز
۴.«ذوق میوهها» به کارگردانی سیما خادریان از نیشابور
۵.«مترسک» به کارگردانی و تهیهکنندگی محمدامین محمدپور از تبریز
۶.«من فضا را دوست دارم» به کارگردانی ایلیا رمضانی از بوشهر
۷.«مهربانی» به کارگردانی صبا علی اسماعیلی از رفسنجان
دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار میشود. این المپیاد در دو بخش «فیلم» و «فیلمنامه» با پذیرش فیلمهای ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد است که گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال در این بخش از جشنواره فیلمهای کودکان و نوجوانان شرکت می کنند.
سی و یکمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار میشود.
یک پاسخ
این فیلم ها فیلم های منتخب هستند یا تمام فیلم های ارسالی؟