نامزدی ۸ فیلم کوتاه انجمن در بخش‌های مختلف هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه

نامزدی ۸ فیلم کوتاه انجمن در بخش‌های مختلف هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه
اخبار انجمن
۲۸ مرداد ۱۳۹۶

 

انجمن سینمای جوانان ایران با ۸ فیلم کوتاه،  ۱۶ مورد نامزدی را در همه بخش‌های رقابتی هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه به دست آورد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، با پایان یافتن مرحله  اول داوری آکادمی هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه، اعضا آکادمی از میان ۴۶ فیلم منتخب و در رشته‌های مختلف،  ۱۷  فیلم را نامزد دریافت تندیس جشن فیلم کوتاه دانستند. 

 براساس این گزارش، انجمن سینمای جوانان ایران با فیلم‌‌های «دختری درمیان اتاق»، «آرا»، «دریازدگی»، «کل به جزء»، «خوابگردها»، «سایه فیل»، «#ساعت_چهار»  و «هنوزنه» در ۱۶ مورد نامزد شده است.

نامزدهای بخش‌های مختلف هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه عبارتند از:

نامزدهای بهترین بازیگر (جایزه ویژه هشتمین جشن):

– خورشید چراغی‌پور  برای بازی در فیلم کوتاه  «وقت نهار»

– مهدی حسینی‌نیا  برای بازی در فیلم کوتاه «سوادکوه»

– یوسف‌علی دریا دل  برای بازی در فیلم کوتاه «دختری درمیان اتاق»

– محمود نظرعلیان  برای بازی در فیلم کوتاه «آرا»

– محمود نظرعلیان  برای بازی در فیلم  کوتاه «دریازدگی»

– یوسف یزدانی  برای بازی در فیلم  کوتاه «جایی برای آرامش»

 

نامزدهای بهترین صدابرداری یا صداگذاری:

– علی آتش‌افروز برای صداگذاری فیلم کوتاه «هومائتیا»

– محمدمهدی جواهری‌زاده برای صداگذاری فیلم کوتاه «حیوان»

– آرش قاسمی  برای صداگذاری فیلم کوتاه «آرا»

– آرش قاسمی برای صداگذاری فیلم کوتاه «وقت نهار»

– حسین قورچیان برای صداگذاری فیلم کوتاه «کل به جزء»

– علیرضا علویان برای صداگذاری فیلم کوتاه «خوابگردها»

 

نامزدهای بهترین تدوین:

– عماد خدابخش برای فیلم کوتاه «زونا»

– محمدرضا سجادیان  برای فیلم کوتاه «هومائیتا»

– پویان شعله ور برای فیلم کوتاه «آرا»

– بهرام عمرانی برای فیلم کوتاه «وقت نهار»

– علی مسلمی برای فیلم کوتاه «حیوان»

– محمد نجاریان برای فیلم کوتاه «شب تولد»

 

نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

– علی آب‌پاک  برای فیلم کوتاه «حیوان»

– اشکان اشکانی  برای فیلم کوتاه «زونا»

– مسعود امینی‌تیرانی برای فیلم کوتاه «تاریکی»

– پوریا پیشوایی  برای فیلم کوتاه «شب تولد»

– پیمان عباس زاده  برای فیلم کوتاه «آرا»

– علی قاضی  برای فیلم کوتاه «خوابگردها»

 

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

– بهرام و بهمن ارک  برای فیلم کوتاه «حیوان»

– آرمان خوانساریان  برای فیلم کوتاه «سایه فیل»

– امید شمس  برای فیلم کوتاه «شب تولد»

– علیرضا قاسمی برای فیلم کوتاه «وقت نهار»

– یوسف کارگر برای فیلم کوتاه «آرا»

– کریم لک‌زاده  برای فیلم کوتاه «دختری در میان اتاق»

 

نامزدهای بهترین نگاه تجربی:

– محمدمهدی رسولی  برای فیلم کوتاه کوتاه «کپسول»

– عاطفه محرابی  برای فیلم کوتاه «#ساعت_چهار»

– آرین وزیردفتری  برای فیلم کوتاه «هنوز نه»

 

نامزدهای بهترین کارگردانی:

– بهرام و بهمن ارک  برای فیلم کوتاه «حیوان»

– امید شمس برای فیلم کوتاه «شب تولد»

– یوسف کارگر برای فیلم کوتاه «آرا»

– کریم لک‌زاده  برای فیلم کوتاه «دختری در میان اتاق»

– طوفان نهان‌قدرتی  برای فیلم کوتاه «زونا»

 

نامزدهای بهترین فیلم:

– فیلم کوتاه «آرا» به کارگردانی  و تهیه کنندگی  یوسف کارگر و انجمن سینمای جوان

– فیلم کوتاه «حیوان» به کارگردانی  بهرام و بهمن ارک و تهیه کنندگی مدرسه ملی سینما

– فیلم کوتاه «زونا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی طوفان نهان‌قدرتی

– فیلم کوتاه «شب تولد»  به کارگردانی امید شمس و تهیه‌کنندگی مدرسه ملی سینما

– فیلم کوتاه «وقت نهار» به کارگردانی  و تهیه‌کنندگی علیرضا قاسمی

 

هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه، سه‌شنبه ۱۴ شهریور ماه  با دبیری امیر توده‌روستا برگزار خواهد شد.

 

نظرات کاربران

*
*
*