۵ فیلم کوتاه از زنجان  در جشنواره اردبیل- مشگین‌شهر

۵ فیلم کوتاه از زنجان  در جشنواره اردبیل- مشگین‌شهر
اخبار دفاتر
۲۱ مرداد ۱۳۹۷

۵ فیلم کوتاه از فیلم‌سازان زنجانی به بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان اردبیل-مشگین‌شهر راه یافتند.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه شصت ویکمین جشنواره سینمای جوان اردبیل-مشگین‌شهر اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه این رویداد منطقه‌ای را اعلام کرد. بر اساس این خبر، ۲۹ فیلم در بخش داستانی، ۱۳ فیلم در بخش مستند، ۹ پویانمایی و ۸ فیلم در بخش تجربی این جشنواره رقابت می‌کنند که در مجموع ۵ فیلم از فیلم‌سازان استان زنجان شامل ۲ فیلم داستانی ،۲ فیلم مستند و یک فیلم پویانمایی در این مرحله از جشنواره با سایر آثار به رقابت خواهند پرداخت.

فیلم های کوتاه داستانی« گوشه ها و زاویه‌ها» به کارگردانی مشترک جبار اوجاقلو و مجتبی حیدری ، فیلم کوتاه «بازگشته» ساخته  شبنم طارمی، فیلم‌های مستند «ورسک»  به کارگردانی مهدی کتابی و «من نجس نیستم» ساخته  علی حسینی‌صدر و انیمیشن «درون یک چارچوب» به کارگردانی جعفر صیادی فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان هستند.  

 

شصت و یکمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان   از تاریخ ۲۳ الی  ۲۶  مردادماه  به مدت چهار روز در استان اردبیل، شهر مشگین‌شهر با حضور استان‌های گیلان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و اردبیل توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

*
*
*