۳۴۰ میلیون ریال جایزه برای فیلم‌سازان جشنواره منطقه‌ای ملایر

۳۴۰ میلیون ریال جایزه برای فیلم‌سازان جشنواره منطقه‌ای ملایر
اخبار انجمن اخبار دفاتر جشنواره های منطقه ای
۲۸ خرداد ۱۳۹۷

شهرستان ویژه ملایر شهریور ماه میزبان فیلم‌سازان و هنرمندان حوزه فیلم کوتاه از اقصی نقاط ایران خواهد بود .

              

 به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،  شصتمین جشنواره  منطقه‌ای سینمای جوان  با مشارکت فرمانداری ویژه ملایر و انجمن سینمای جوانان ایران درشهر ملایر برگزار می‌شود.

به گفته مدیر انجمن سینمای جوانان ملایر، این جشنواره منطقه‌ای در سه بخش مسابقه­ فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس برگزار می‌شود که فقط در بخش فیلم با اهدای ۳۴۰ میلیون ریال به برگزیدگان،  از برترین‌های حوزه فیلم کوتاه تقدیر خواهد شد.

 امید وفایی ادامه داد: بخش فیلم  این دوره از  جشنواره که شامل ۳ بخش رقابتی، جنبی و بخش ویژه است؛  در بخش ویژه  و در راستای اهداف «همدان ۲۰۱۸» و انتخاب عنوان « پایتخت  مبل منبت» برای شهر ملایر،  تلاش شده تا به آثار تولیدی مرتبط با این موضوع جایزه‌ای ارزنده از سوی حامیان جشنواره نیز اهدا شود.

وی افزود: آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اثار برای این جشنواره ۱۶ تیرماه اعلام شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.iycs.ir  نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار اقدام کنند.

شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان  از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ شهریورماه سال ۱۳۹۷به مدت چهار روز در استان همدان، شهر ملایر با حضور استان‌های همدان، مرکزی، قم، اصفهان،یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس و هرمزگان توسط انجمن سینمای جوانان ایران و فرمانداری ویژه شهر ملایر برگزار می‌شود.

 

نظرات کاربران

*
*
*