«گهواره سکوت» ایرانی در  برزیل درخشید

«گهواره سکوت» ایرانی در  برزیل درخشید
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

3 جایزه اصلی جشنواره فیلم Itaúna برزیل به « گهواره سکوت» رسید.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «گهواره سکوت» به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان رودبار و مصطفی مهربان 3 جایزه اصلی بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر زن برای آناهیتا خسروی را از دومین دوره جشنواره بین‌المللی  Itaúna برزیل از آن خود کرد.

جشنواره بین‌المللی  Itaúna با هدف حمایت و ترویج فرهنگ سینمایی از طریق نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های رایگان برای عموم در تلاش است تا فیلمسازان جوان را ترغیب به کشف روش‌های جدید برقراری ارتباط با جهان کند.

در خلاصه داستان «گهواره سکوت» آمده است: رسول باید گهواره‌ای را به همسر دوست شهیدش برساند. با بازگشت موقتی رسول از جنگ و جنوب به شمال ایران، لعیا قصد دارد این بار با او به جنگ برود. گهواره بهانه‌ای می‌شود تا رسول از خواسته همسرش، لعیا سر باز زند.

عوامل  تولید این فیلم کوتاه عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: مصطفی مهربان، بازیگران: آناهیتا خسروی، رویا رادنیا، حدیقه سمیع‌پور، کاظم نظری، مریم

داداشی، مدیر فیلمبرداری: مجتبی کوهکن، صدابردار: مهرداد معظمی، تدوین و صداگذاری: مجتبی کوهکن، طراح صحنه و لباس: مصطفی مهربان، دستیار کارگردان: مرتضی غلامی، دستیار فیلمبردار: امیر کوهکن، عکاس و منشی صحنه:مرضیه حیدری، مشاور رسانه: فرنوش آبا، تهیه‌کننده: مصطفی مهربان و انجمن سینمای جوانان رودبار.

دومین جشنواره جهانی فیلم Itaúna برزیل  از 28 آوریل تا ۱۳ می در برگزار شد.

نظرات کاربران

*
*
*