نشست صمیمانه مدیر انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی با نماینده مردم مشهد و کلات و نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نشست صمیمانه سیدوحید سیدحسینی مدیر انجمن سینمای جوانان ایران_خراسان رضوی با حجت‌الاسلام و المسلمین نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات و نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی غلامحسین حیدری از پیشکسوتان و اعضای قدیمی انجمن سینمای جوانان مشهد پیرامون همکاری‌های مشترک در زمینه‌های فرهنگی و هنری برگزار شد.

 

مدیر انجمن سینمای جوانان ایران_خراسان رضوی در این جلسه عنوان کرد: این انجمن می تواند به پشتوانه اعضا و پیشکسوتان و اساتید برجسته، بعنوان تنها نهاد تخصصی در زمینه تولید و آموزش با تولید فیلم کوتاه، مستند، پویانمایی و نیز مستند سازی رویدادهای فرهنگی و هنری در سطح استان خراسان رضوی و همچنین جهت رونق بخشیدن به فعالیت‌ها و تولیدات فرهنگی و سینمایی توسط اعضا و هنرجویان و دانش‌آموختگان فیلم‌سازی و دیگر مشاغل سینمایی در سطح شهر برای تولید محتوای با کیفیت و با هزینه مناسب با تمامی ارگان‌ها و نهاد‌های دولتی و خصوصی همکاری نماید.

 

سیدحسینی به حضور غلامحسین حیدری از اعضا و پیشکسوتان انجمن سینمای جوانان مشهد اشاره کرد و گفت: پیشکسوتان و اعضای قدیمی انجمن همیشه یار و یاور ما بوده‌اند و  در این چند سال با توجه به شرایط سخت کرونایی، با حضورشان و گاهی با تماس‌های تلفنی و در فضای مجازی، افتخار دادند و بنده را کمک کردند. این که چنین وزنه‌های ارزشمندی در سطح استان و کشور همواره خود را یک انجمنی می‌دانند، افتخاری‌ست برای من و انجمن سینمای جوان استان و انشالله با کمک و استفاده از تجربیات این پیش‌کسوتان، در راستای اعتلای فرهنگ و هنر در سطح کشور و بین‌الملل بتوانیم با کشف هنرجویان مستعد و پرورش ایده‌های خلاق آ‌ن‌ها و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری و جذب منابع مالی از سطح شهرستان و استان با ارگان‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی جهت تولید آثار فاخر همکاری نماییم.

حجت‌الاسلام و المسلمین نصرالله پژمانفر  نیز در این دیدار به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهر مشهد و استان خراسان رضوی در حوزه‌های فیلم و عکس اشاره کرد و بر لزوم تعامل بیشتر و همکاری‌های مشترک میان نهادها تاکید کرد.

 

اعلام جزئیات «دوره جامع عکاسی» ا...
جشنواره بین‌المللی فیلم حوا با م...
فیلم کوتاه «ناسوخ» وارد پیش تولی...
«گواه» از روسیه جایزه گرفت
چگونه باید به ایده برای تولید فی...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *