گاو آمریکایی انجمن سینمای جوانان ایران در ابرهاوزن

آخرین اخبار

گاو آمریکایی انجمن سینمای جوانان ایران در ابرهاوزن
اخبار اخبار انجمن
۲۳ اسفند ۱۳۹۷

فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» ساخته فاطمه طوسی به عنوان تنهای نماینده ایران پس از ۵ سال در جشنواره بین المللی فیلم ابرهاوزن آلمان به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» محصول انجمن سینمای جوانان دفتر آبادان و به کارگردانی فاطمه طوسی در بخش مسابقه کودک و نوجوان شصت و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ابرهاوزن آلمان به نمایش در خواهد آمد.

گفتنی است جشنواره اوبرهاون از باسابقه ترین جشنواره فیلم کوتاه جهان و واجد شرایط معرفی به آکادمی اسکار است و در کنار جشنواره هایی چون کلرمون فرانسه و تامپره فنلاند، از مهمترین رویدادهای فیلم کوتاه جهان به شمار می رود.

لازم به ذکر است در شصت و پنجمین دوره جشنواره ابرهاوزن حدود ۷هزار فیلم کوتاه از سراسر جهان متقاضی شرکت در این جشنواره بوده اند.

«گاو آمریکایی»قصه پسر بچه‌ای را روایت می‌کند که مالک تنها گاو نر از نژاد گاوهای آمریکایی‌است و رابطه بسیار خوبی با گاوش دارد و از طریق قدرت جنسی این گاو و کرایه داده گاوش برای نسل گیری ارتزاق می‌کند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه ۱۴ دقیقه‌ای عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: فاطمه طوسی، فیلم‌برداران: رضا عبیات و حامد بقاییان، صدابرداران: حسن شبانکاره و بهشاد مطیعی، تدوین‌گر: پویان شعله‌ور، اصلاح رنگ: محسن خیرآبادی، صدا گذار: بهروز شهامت،آهنگساز: سهند نیک نژاد,  مجری طرح: مجید عیدان، نویسنده و کارگردان: فاطمه طوسی، گرافیست: امیرحسن نوری، بازیگر: علی اکبر شرهان‌زاده،پخش بین المللی :مانا نجاران و مجموعه میرانا پیکچرز ، تهیه کننده: انجمن سینمای جوانان دفتر آبادان

شصت و پنجمین دوره جشنواره اوبرهاوزن از تاریخ ۱ تا ۶ می در آلمان برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*