در سومین روز از چهارمین اردوی فیلم‌سازی «ایده تا تولید» صورت گرفت؛
کمال تبریزی «ایده» گروه کمدی را به مرحله «تولید» رساند/ گزارش تصویری

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>در سومین روز از چهارمین اردوی فیلم‌سازی «ایده تا تولید» صورت گرفت؛</span><br/>کمال تبریزی «ایده» گروه کمدی را به مرحله «تولید» رساند/ گزارش تصویری
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۰۲ اسفند ۱۴۰۱

فیلم‌های چهارمین اردوی فیلم‌سازی «ایده تا تولید» انجمن سینمای جوان ایران به مرحله تولید رسید.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهارمین اردوی فیلم‌سازی «ایده تا تولید» انجمن سینمای جوان ایران، با همکاری موسسه فرهنگی شهرآرا مشهد و به میزبانی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر مشهد، از 29 بهمن‌ماه 1401 در کارخانه نوآوری و پارک فناوری شهر مشهد با حضور ۱۵ فیلم‌ساز از دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در منطقه شمال شرق کشور آغاز شده است.

بنابر رسم اردوهای فیلم‌سازی، تمام 15 فیلم‌ساز در سه گروه 5 نفره بر اساس ژانرهای برنامه‌ریزی شده تقسیم بندی می‌شوند که به همراه استاد راهنمای خود، یک فیلم کوتاه داستانی را از مرحله ایده تا مرحله تولید و نمایش به ثمر برسانند و در اختتامیه این اردوی فیلم‌سازی روی پرده سینما اکران کنند.

کمال تبریزی در ژانر کمدی، همایون اسعدیان در ژانر ملودرام و امیرشهاب رضویان در ژانر فانتزی و علمی تخیلی در این اردو حضور دارند، که در دو روز ابتدایی این اردوی فیلم‌سازی مراحل پیش تولید و تکمیل ایده و فیلم‌نامه را پیش بردند و بعد از انتخاب لوکیشن، بازیگر و عوامل، تولید را در روز سوم اردوی فیلم‌سازی آغاز کرده‌اند.

کمال تبریزی که مربی گروه ژانر کمدی است، از روز گذشته دوشنبه یکم اسفند ماه 1401، تولید فیلم کوتاه خود را با همراهی پنج فیلم‌ساز انجمن سینمای جوانان ایران آغاز کرده است.

اسامی فیلم‌سازهای گروه کمدی عبارت‌اند از:

علیرضا شمالی فیلم‌ساز انجمن سینمای جوانان گرگان، امیرعلی خزایی فیلم‌ساز انجمن سینمای جوانان گناباد، هیراد گرایلی فیلم‌ساز انجمن سینمای جوانان مشهد، زینب همتیان فیلم‌ساز انجمن سینمای جوانان سمنان و سامان صمدی فیلم‌ساز انجمن سینمای جوانان سبزوار.

نظرات کاربران

*
*
*