فیلم‌های کوتاه «آرداک»، «قارلی داملار»، «هستی» و«فروزان» به هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه «ازمیر» ترکیه راه پیدا کردند.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه آرداک به کارگردانی«اسماعیل منصف» از تولیدات انجمن سینمای جوانان تهران به بخش مسابقه هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه ازمیر ترکیه راه یافت و برای کسب تندیس «گربه طلایی» با فیلم‌هایی از مصر، مقدونیه، فرانسه، ایتالیا، پرتقال، هلند و اسپانیا به رقابت خواهد پرداخت.
قارلی داملار به کارگردانی «هایده مرادی» از تولیدات انجمن سینمای جوانان اردبیل، هستی به کارگردانی «کمال پرناک» از تولیدات انجمن سینمای جوانان تبریز و فروزان به کارگردانی «میرعباس خسروی» از تولیدات انجمن سینمای جوانان خرم‌آباد در بخش خارج از مسابقه جشنواره نمایش خواهند داشت. همچنین فیلم کوتاه «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی محصول مشترک ایران ( انجمن سینمای جوانان قم) و ترکیه در بخش نمایش ویژه جشنواره نمایش خواهد داشت.
شایان ذکراست که فیلم کوتاه «بیماری» به کارگردانی «میلاد و سجاد ستوده» در بخش خارج از مسابقه جشنواره نمایش خواهد داشت و فیلم کوتاه «سکوت» به کارگردانی «فرنوش صمدی» و «علی عسگری» نیز به نمایندگی از ایتالیا در بخش مسابقه به رقابت خواهد پرداخت.
جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه ازمیر که عضو سازمان جشنواره‌های فیلم اروپا نیز هست هرساله دورنمایی از فیلم‌های کوتاه گوشه و کنار جهان را نشان می‌دهد. این جشنواره فیلم‌های کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن و تجربی زیر ۳۰ دقیقه را در دو بخش ملی و بین‌الملل نمایش می‌دهد.
هفدهمین دوره جشنواره ۲ تا ۶ نوامبر در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد.

اعلام جزئیات «دوره جامع عکاسی» ا...
جشنواره بین‌المللی فیلم حوا با م...
فیلم کوتاه «ناسوخ» وارد پیش تولی...
«گواه» از روسیه جایزه گرفت
چگونه باید به ایده برای تولید فی...
برنامه رادیویی «سین» آغاز به کار...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *