چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر

آخرین اخبار

 چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر
اخبار اخبار دفاتر
۰۵ اسفند ۱۳۹۷

چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر ۱ اسفند کار خود را در حالی آغاز کرد  که کارگاه فیلمنامه‌نویسی هفت ساعته محمدگذرآبادی به عنوان مقدمه برنامه‌های این هفته در ۳۰ بهمن برگزارشد .

۱ اسفند، با نمایش فیلم‌های تولیدی دفترخمینی‌شهر در دو سال اخیر و تحلیل آن توسط مجتبی وطنخواهان همچنین افتتاح نمایشگاه سالیانه کانون عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر، با حضور رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر و برخی از مسئولین این‌ شهر و در ادامه آن   برگزاری کارگاهی برای دوستداران هنر عکاسی با حضور سیامک تراکمه‌زاده، چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهر به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد.

در پایان روز نخست از اعضای هیئت مدیره کانون عکس، برگزیدگان نمایشگاه عکس و فیلمسازانی که آثارشان به نمایش در آمد تقدیر شد.

روز دوم  نیز همچون روز قبل با پخش و نقد فیلم‌ها آغاز و با ورکشاپ فیلمسازی  کارنگ کرباسی(دامه پیدا کرد.

در پایان روز دوم نیز  از فیلمسازانی که آثارشان به نمایش در آمد تقدیر شد.

و سرانجام روز پایانی و سومین پس از نمایش و در ادامه آن تحلیل فیل های تولیدی دفتر خمینی‌شهر، آخرین کارگاه چهارمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان خمینی‌شهربا عنوان «ارتباط کارگردان و تصویربردار» با حضور سید امیر حسین دیباج برگزار شد .

قدردانی از فیلمسازان برگزیده و شورای کانون فیلم وفیلمنامه انجمن آخرین برنامه روز سوم این هفته‌فیلم و عکس بود.

 

گفتنی است  نمایشگاه عکاسان برتر شهرستان خمینی‌شهر، تا ۷ اسفند در نگارخانه آفتاب این شهربرقرار و پذیرای علاقه‌مندان است.

 

نظرات کاربران

*
*
*