مهلت ثبت‌نام در جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود؛
پنج روز تا پایان مهلت ثبت‌نام بخش ملی

<span class='entry-second_title' span style='color:#444;font-size:14px;'>مهلت ثبت‌نام در جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود؛</span><br/>پنج روز تا پایان مهلت ثبت‌نام بخش ملی
اخبار اخبار انجمن سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
۰۱ مرداد ۱۴۰۱

 

پنج روز تا پایان ثبت نام در «بخش ملی» سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران باقی مانده است و تاریخ ثبت‌نام تمدید نمی‌شود.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ثبت نام و بارگذاری آثار در «بخش ملی» سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا 5 مردادماه 1401 ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند تنها تا پایان این روز با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس festival.iycs.ir برای ثبت آثار خود اقدام کنند.

بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره، مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.

«سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» به‌منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و ایجاد عدالت فرهنگی در همه نقاط کشور، همچنین رقابت سازنده بین فیلم‌سازان از تاریخ 27 مهر تا 2 آبان 1401 برگزار می‌شود.

فیلم‌هایی که از طریق ژانرهای سینمایی باعث ایجاد تنوع و تکثر در فضای فیلم کوتاه می‌شوند، در این جشنواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهند بود. همچنین توجه به سینمای بومی با تأکید بر خلاقیت و نوآوری در اولویت انتخاب و داوری است.

فراخوان این رویداد ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ منتشر شد و داوطلبان از تاریخ ۲۸ فروردین فرصت ثبت‌نام و برگزاری آثار خود را در دبیرخانه جشنواره داشته‌ند.

مرحله دریافت آثار و ثبت نام در «بخش بین‌الملل» سی‌و‌نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران نیز که از تاریخ 24 اسفندماه 1400 آغاز شده بود، 10 تیرماه 1401 به پایان رسید و در مجموع 131 کشور و 5012 فیلم کوتاه برای شرکت در این بخش اقدام کرده‌اند.

سی‌و‌نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران 27 مهر تا 2 آبان 1401 به دبیری مهدی آذرپندار برگزار خواهد شد.

نظرات کاربران

*
*
*