پنجاه و هفتمین «برخط فرضی» با موضوع انیمیشن میزبان حسین مرادی‌زاده

پنجاه و هفتمین «برخط فرضی» با موضوع انیمیشن میزبان حسین مرادی‌زاده
اخبار اخبار انجمن
۱۱ آبان ۱۴۰۰

 

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با محوریت انیمیشن و با حضور حسین مرادی‌زاده برگزار می‌شود.

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پنجاه و هفتمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان برخط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 12 آبان‌ماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس amoozsh.iycs@ برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی این هفته با موضوع «انیمیشن» برگزار می‌شود و سومین برنامه از این سری، «انیمیشن تجربی، سینما و هنرهای تجسمی» نام دارد که با حضور حسین مرادی‌زاده و هدی اثنی‌عشری (مجری-کارشناس) اجرا خواهد شد.

حسین مرادی‌زاده متولد ۱۳۴۸، دانش‌آموخته کارگردانی انیمیشن دانشکده صدا و سیما (۱۳۶۶ – ۱۳۷۱)، 33 سال سابقه در ساخت فیلم، انیمیشن و نقاشی دارد.

 

گفتنی‌است، در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضور کارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در پنجمین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، هدی اثنی‌عشری به‌عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «انیمیشن» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

تاکنون 56 نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*