پنجاه و سومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه برگزار ش

پنجاه و سومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه برگزار ش
اخبار انجمن پاتوق فیلم کوتاه
۱۳ شهریور ۱۳۹۷

پنجاه و سومین جلسه از  فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده»، با حضور رایا نصیری به عنوان کارشناس و مهمان ویژه برنامه، علاقه‌مندان و فیلم‌سازان، عصر دوشنبه دوازدهم شهریور ماه در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سیزدهمین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده»، با نمایش سه فیلم کوتاه داستانی، یک انیمیشن و یک مستند با حضور رایا نصیری پذیرای علاقه‌مندان شد.

در این برنامه که توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می‌شود، فیلم‌کوتاه داستانی «صدای سارا» به کارگردانی رضا جمالی، مستند «بایداق» به کارگردانی محمدهادی اسفندیاری از شیراز، فیلم کوتاه داستانی «تاسوکی» به کارگردانی پوریا پیشوایی، انیمیشن «هیچکس» به کارگردانی الهام طرقی از نیشابور و فیلم کوتاه داستانی «بی‌آبرو» به کارگردانی شان میهن از استرالیا و کانادا به نمایش درآمد.

 در ادامه این مراسم حضار و کارشناس این برنامه به بحث و تبادل‌نظر درباره فیلم‌های اکران شده پرداختند.

در پایان اکران فیلم‌ها به ۴ نفر از حضار که صندلی خود را از طریق سامانه فروش بلیت تیوال رزرو کردند به قید قرعه بلیت نمایش «راندوو» به کارگردانی وحید منتظری اهدا شد.

 

پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود و حضور علاقه‌مندان در آن آزاد و رایگان است.

نظرات کاربران

*
*
*