پنجاهمین برخط فرضی؛ گفت‌وگوی تیام یابنده با دکتر احمد الستی

آخرین اخبار

پنجاهمین برخط فرضی؛ گفت‌وگوی تیام یابنده با دکتر احمد الستی
اخبار اخبار انجمن
۰۹ شهریور ۱۴۰۰

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور دکتر احمد الستی برگزار می‌شود.

 

به‌گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پنجاهمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان برخط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 10 شهریورماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس amoozsh.iycs@  برگزار خواهد شد.

 

عنوان نشست تخصصی این هفته که دومین جلسه از مجموعه سینمای تجربی است، «فیلم‌های تجربی نورمن مک لارن: شیوه‌ها و تکنیک» نام دارد و با حضور دکتر احمد الستی و اجرای تیام یابنده برگزار می‌شود.

 

در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضورکارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

بر این اساس، در چهارمین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، تیام یابنده به‌عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «سینمای تجربی» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

 

تاکنون چهل و نه نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

نظرات کاربران

*
*
*