پایان هفته فیلم و عکس آباده

پایان هفته فیلم و عکس آباده
اخبار اخبار انجمن اخبار دفاتر
۲۹ خرداد ۱۴۰۱

 

ششمین هفته فیلم و عکس آباده بیست و هفتم خردادماه به کار خود پایان داد.

 

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ششمین هفته فیلم و عکس آباده با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی هنری شهرستان و همراهی فرماندار  و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده، رییس اداره آموزش و پرورش، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رییس مرکز آباده‌شناسی، رییس اداره ورزش و جوانان و رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همت انجمن سینمای جوانان آباده برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این رویداد در محل عمارت کلاه فرنگی برگزار و در ادامه‌ نمایشگاه عکس هنرجویان نیز با حضور مسئولان فرهنگی شهرستان افتتاح شد.

 

همچنین در نوبت عصر  روز نخست، برنامه‌ با پخش فیلم ویژه‌ی خانواده معزز شهدا و ایثارگران و اسلایدشو “قرمز” آثار غلامرضا حیدرپناه ادامه یافت. در این مراسم بر اهمیت گسترش فرهنگ شهادت و انتقال آرمان شهدا و ایثارگران به‌مثابه رسالت فیلم کوتاه تاکید و زمینه های همکاری متقابل تبیین شد.

 

دومین روز هفته فیلم و عکس نوبت صبح با جلسه پخش فیلم ویژه کودکان و نوجوانان آغاز شد.در این جلسه آثار تولیدی دفتر آباده در سال‌های گذشته به نمایش درآمد و در نوبت عصر فیلم کوتاه «من زالم» با حضور کارگردان فیلم دکتر هومن نادری مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 

در روز سوم و پایانی، هفته فیلم و عکس، کار خود را با کارگاه «اسطوره در سینمای ملی» با تدریس دکتر هومن نادری ادامه داد و در پایان  با حضور فرماندار، رییس اداره فرهنگ و ارشاد، رییس مرکز آباده شناسی، رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معاون پرورشی آموزش و پرورش و معاون اداره ورزش و جوانان، آیین اختتامیه برگزار و از همراهان ششمین هفته فیلم و عکس آباده تقدیر به عمل آمد.

 

نظرات کاربران

*
*
*